Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 09 nehorázné sekani

Zdravím, mám problem se hrou NHL 09 na svém notebooku.
Intel HD, 4Gb Ram, Pentium N3540 4x 2.16ghz
Win 10.
Problem je, ze hra se tak seká, ze se to nedá hrát. Detaily na minimum a beze změny. Notas to není výkonný, ale NHL 09 na největší detaily jsem rozjel kdysi na mnohem horších strojích i on-line a bez jediného zaseku. Čím to muže být? Diky

Čím? Vyber si:
- to "kdysi" nebylo na horších strojích. Pamatuj že stejně pojmenovaný/označený hardware není na NB ani náhodou tak výkonný jako ten pro stolní počítače
- máš zabordelizovaný systém, běží ti na něm nechtěných spousta procesů, o kterých třeba ani nevíš. Možná někomu těžíš bitcoiny, možná se podílíš na DDoS útocích. Čistíš pravidelně systém věcmi jako CCleaner apod.?
- nemáš v NB nainstalovaný nějaký agresivní "internet security" balík programů (ale ten by byl spíše viníkem nefunkčního internetu)?
- nepřehřívá se NB? Pokud ano, může se sám od sebe všelijak podtaktovávat (nemám NB, nemám s tím zkušenosti) a tím snižovat výkon. Čistil jsi jej někdy vevnitř, odstranil jsi chuchvalce prachu z větracích průduchů?

Nejsem si teď úplně jistý, ale NHL 09 myslím nepodporovalo vícejádrové procesory. Taky jsem měl kdysi takový problém a při hraní jsem musel nechat zapnuté jen jedno jádro, pak to šlo v pohodě bez sekání.