Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 09 nehorázné sekani

Zdravím, mám problem se hrou NHL 09 na svém notebooku.
Intel HD, 4Gb Ram, Pentium N3540 4x 2.16ghz
Win 10.
Problem je, ze hra se tak seká, ze se to nedá hrát. Detaily na minimum a beze změny. Notas to není výkonný, ale NHL 09 na největší detaily jsem rozjel kdysi na mnohem horších strojích i on-line a bez jediného zaseku. Čím to muže být? Diky

Nejsem si teď úplně jistý, ale NHL 09 myslím nepodporovalo vícejádrové procesory. Taky jsem měl kdysi takový problém a při hraní jsem musel nechat zapnuté jen jedno jádro, pak to šlo v pohodě bez sekání.