Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem New World

Zdravim, určitě jste slyšeli o novým MMOčku co ma letos vyjít od Amazonu - New World, a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví něco víc, Prý to zabíjelo grafiky, četl jsem že jen 3090, já mám 1060 a nevim, jestli to riskovat, v týhle době pořád sehnat novou GK musi byt strašný. Je to bezpečný to hrát na 1060? Prý to dělaly nelocknutý FPS v menu, že to skákalo na stovky, nevim jestli jen u těch 3090 nebo u všech. Mám do toho jít? Hledám náhradu za WoWko a tohle vypadá mega dobře.

Tak, po 13 odehranejch hodinách musim říct, že to je suprová hra, akorát ty fronty než se člověk dostane na server někdy trvaj ... :D

Jinak, měl bych takovou otázku ... při hrani mám vytížení ve správci uloh CPU a GPU 100% a teplotu grafiky 60-66 stupňů, muže to nějak ohrozit PC? Zatím to hraju jen 3 hodinky denně a pak to PC nechám "odpočinout". Když jsem dal vše z ultra na low tak to bylo "jen" cca 80% vytíženost a teploty na GPU neklesli, což mně přijde divny.

Pc je stroj ne zivy tvor, nemusis panikarit a snizovat detaily kdyz vidis 99% vytizeni, vetsinou se to dela kvuli vic fps

Zatím to hraju jen 3 hodinky denně a pak to PC nechám "odpočinout"

zabil, pocitace nepotrebujou prestavky na svacinu

To je beta ne?

Tohle mozna plati u notebooku, kdyz nejakej trouba nepouziva omezovac fps, koupi k tomu debilni notas a prohreje se mu klavesnice po par hodinach. Ale u pocitace to je totalni nesmysl a jestli to k tomu rovnou kazde 3 hodiny vypinas a zapinas tak mu spis skodis, pc ma navrzeny vetraky tak aby to nemohlo jit nad urcite teploty, pokud si teda 10 let neotevrel skrin a nemas tam pavuciny, ty si myslis ze vyrobci nepocitaj s lidma co hrajou 24/7 nebo tezarema? Nebo si snad nekde videl v novinach ze namisto vybuchu varny pervitinu bouchla pc stanice kde bylo nekolik pocitacu co tezilo meny? To s tou RTX 3090 jak odesla to je chyba toho, ze v ty firme delaj manazeri co by nejradsi skaly rukou lamali, a kdyz na neco moc tlacis - vyvoj vykonu na ukor stability, a do toho nekdo vymysli hru ktera umi vystavit pc a neda tam zadnej omezovac fps tak ta grafika jede bomby a hold stalo se, ale uz to opravili jak vyvojari hry tak vyrobci karet.
Proste lidi chtej pokrok ve vykonu tak ho maj.

kazde 3 hodiny vypinas a zapinas tak mu spis skodis

myslim tu hru, aby se to zchladilo, z 60 stupňů je za pár vteřin hezky 27, PC nevypinam každý 3 hodiny, to fakt ne :D

Takže i kdybych (teoreticky) hrál celej den v kuse tak se nic nestane?

Hroznej průser, ta hra. V dnešní době takovej nesmyslnej grind, kterej tu už mělo kupa MMOček předtím ? To fakt lidi chtěli? :D Dávám té hře půl roku a neštěkne po ní pes- A navíc by se mohla přejmenovat na Queue World, to je ještě větší průser jak si vůbec někdo v dnešní době dovolí vydat hru, kde musíš celý den čekat v Queue a pak se nesmíš odpojit a musíš třeba běhat do zdi, aby sis mohl druhej den zahrát. Wtf is this

Mám na tom zatim 36 hodin, a zatim mě to baví, grind to možná je a bude, ale hrál jsem několik let wowko takže jsem zvyklej, a oproti wowku to je zábavnej grind.

K frontám - včera odpoledne/večer už nebyly, dneska ráno taky ne, takže to asi upravili. Takže já su zatim spokojenej za mě.

V dnesni dobe maji tvurci her tolik moznosti, a takove srance vydavaj. Z novych her davam sanci jen vallheim a fc6, u toho aspon vim ze horsi to byt u nekolikaopakovane serie nemuze:-) kdyz uz bych chtel mmorpg tak vezmu 15'let stary metin2 nebo mozna infernu