Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Arkádové nebojové létání

Ahoj,
synkovi se zalíbila dopravní letadla, tak bych mu rád dal denně nějaký prostor si trochu polítat.
Hledám nějakou ovládáním jednoduchou hru, kde si bude moct pilotovat nějaké - ideálně dopravní - letadlo... Třeba i s nějakými jednoduchými úkoly ale není to podmínka... nabrat na letišti pasažéry, přeletět na jiné letiště, tam je "vyklopit".... třeba.
Zatím jsem našel dvě skupiny - jednoduché arkády, které ale vypadají jak rozplizlé omalovánky, nebo druhá skupina jsou příliš komplikované simulátory (MS Flight Simulatory nejrůznějších verzí, X11 plane atp.). Nic mezi tím. Nehledám žádnou super hyper grafiku, prostě něco na oko ucházejícího, co se dá ovládat šipkama a max. pár dalšími tlačítky... bez joysticku. Mám Win10 x64, HW nároky neřeším, pořizovací cenu taky ne.

Děkuji.

MS Flight Simulator

Ten posledni, ikdyz na klavesnici jsem to nehral, ale na gamepadu v tom jednoduchem rezimu v pohode, minimalne male dvouplosniky maji jednoduche ovladani. U dopravnich letadel nevim, nezkousel jsem.

Dík za tip. Já bych to i zkusil, ale dát za to 60 USD aniž bych věděl, že se to bude dát ovládat, to se mi moc nechce.... Budu muset nastudovat nějaké podmínky vrácení hry v určitém časovém limitu nebo tak něco.

Kdyby měl někdo nějaký další tip, budu rád. MSFS už je hodně nabobtnalý (ale láká mě, ne že ne....)