Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl v herních konzolích

Ahoj, hrám vůbec nerozumím, ale můj přítel má ps4. Blíží se mu narozeniny a přemýšlela jsem, že mu pořídím ps5. Chci se zeptat , jestli je v tom nějaký velký rozdíl, abych nevyhodila peníze zbytečně :D. A ještě se vás chci zeptat, jestli byste mi doporučili nějaké hry. Má všechny díly Assasins, tak bych mu chtěla pořídit něčo na ten způsob. Chci , aby to bylo překvapení, proto se na to nechci ptát jeho:) děkuju moc

Co obcas slysim, tak sem tam dostane nekdo vyzvu z obchodu, aby si pro konzoli prisel i mimo nejake vetsi dodavky. Takze pravdepodobne chodi konzole do EU porad, akorat ceska pobocka Sony obcas zajisti vetsi dodavku, jinak se k nam holt asi dostavaji jen zbytky z nemeckeho nebo jineho sousedniho vetsiho trhu.