Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl v herních konzolích

Ahoj, hrám vůbec nerozumím, ale můj přítel má ps4. Blíží se mu narozeniny a přemýšlela jsem, že mu pořídím ps5. Chci se zeptat , jestli je v tom nějaký velký rozdíl, abych nevyhodila peníze zbytečně :D. A ještě se vás chci zeptat, jestli byste mi doporučili nějaké hry. Má všechny díly Assasins, tak bych mu chtěla pořídit něčo na ten způsob. Chci , aby to bylo překvapení, proto se na to nechci ptát jeho:) děkuju moc

Rozdíly samozřejmě v konzolích jsou. Nevím jak kdo, ale já třeba PS4 taky mám, a konzoli kupuji kvůli exkluzivitám, tzn. hrám, které vycházejí jen na danou konzoli. Jestli tvůj přítel hraje Assassins Creed, tak to je hra, která je na všech platformách. Pokud se nic nezměnilo, tak stejně budeš mít problém PS5 sehnat, v současné době prostě není lehce k sehnání, tak stejně jako grafické karty. Jestli má přítel narozeniny v dohledné době, tak je předpoklad, že tu konzoli stejně neseženeš.

Co obcas slysim, tak sem tam dostane nekdo vyzvu z obchodu, aby si pro konzoli prisel i mimo nejake vetsi dodavky. Takze pravdepodobne chodi konzole do EU porad, akorat ceska pobocka Sony obcas zajisti vetsi dodavku, jinak se k nam holt asi dostavaji jen zbytky z nemeckeho nebo jineho sousedniho vetsiho trhu.