Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdyby blbost nadnasela (Ubisoft hry)

Kdyby blbost nadnasela, tak by byl Ubisoft nejlepsi herni firmou na svete. Jenze to neplati, takze vetsi sraci snad neexistujou.

Chtel jsem zkusit hru Steep, tak jsem vlezl do hry, samozrejme zadny popisy, jak to ovladat, ale nakonec jsem nastaveni nasel, takze jsem mohl poladit graficky detaily. Pak jsem vlezl do tutorialu a tradicne jsem nevedel, co mam delat. Dostal jsem se az k brylim, tady na tom videu to je v 4:50.

https://www.youtube.com/watch?v=ESjrdnkPHAc

A tam nic, proste jsem mohl koukat do bryli, ale proste zadna "drop zone" se nekonala.

Koukal jsem na youtube, co teda mam delat a moudrej jsem z toho nebyl.

Pak jsem v jedny diskuzi na redditu nasel, ze ta hra dal nefunguje bez pripojeni na internet. To to tam ty hovada z Ubisoftu nemuzou napsat, ze se mam pripojit k internetu. Debilove nejvetsi.

No nic, pripojil jsem PC k netu a nasel tu "drop zone", jenze tomu ve videu se tam nad tim mistem odemklo jeste neco a tam se presunul tim "mountain view". Mne to nefunguje, nevim, jak se tam dostat.

Hral to nekdo, je to tak debilne zabugovany nebo se to nejak da hrat?

Predem dik.

Ako pravidelne čítam zlátaniny od RedMax, tak som došiel k jednoznačnému záveru.
RedMax je len TROLL, ktorému vadí a nevyhovuje skoro všetko. Jediné čo vie, je len kritizovať hry (je síce pravda, že nie každá je na 100% OK - lenže u neho sú VŠETKY len odpad).

A keby blbosť nadnášala, tak RedMax je už dávno ďaleko na našou slnečnou sústavou, pretože pri svojej blbosti by letel aspoň 99% rýchlosti svetla.

No super, tak jsi si zanadaval na trolla Redmaxe a hned je ti na svete o neco lip.
Tak az zase priste budes mit potrebu si do neceho kopnout, tak zase prijd. Nandal jsi mi to.

Pro normalni uzivatele poradny: samozrejme existujou i kvalitni hry, ktere splnily i me vysoke naroky, ale o tech sem prilis nepisu, ono neni proc, kdyz se hra hraje skoro sama, je bez bugu, neni od Ubisoftu, tak co bychom asi resili.

Jako souhlasim, ale je to tezke. Vzdycky se necham nachytat. :-)

Taky jsem nakoupil dopredu, coz uz nedelam, tak mi ted nezbyva nez to hrat. Stejne tak si vem recenze k jejich hram, skoro v zadne se nedozvis, ze je to zase ta sama brecka jako minule. Nechapu, proc to ti recenzenti delaji, vzdycky napisi, jak je to nove, jine, lepsi. Ja to pak koupim a ono je to zase to same jako minule. :-/

Ale nehraju jen Ubi hry, treba Sniper Elite 4 (dohrano pred 2 tydny) me dost bavil a ted zase premyslim, co ted dat dalsiho.

Nekdo uz tu o tom mluvil, ale myslim, ze me gameplay na youtube vubec nepresvedcil. Navic ani to studio, ktere to vyvijelo nema zadne jine tituly, ktere by byly pro me zajimave a daly tim referenci.

Jinak jsem rozjel Final Fantasy XIII-2. Uz ten prvni dil vybornej a tohle vypada taky dobre. Navic je tam i amaterska cestina, nicmene vysoke profesionalni urovne. Skoda teda jen, ze je pouze pro prvni dva dily.

Tak ono třeba online hry jsou horší. Ve většině nemáš žádné mise, máš tank a pořad dokola jedeš tam bum bum bum jedeš tu bum bum a to je vše. War thunder úplně to samé, takže spíše která online hra má něco jiného? Asi žádná.

Ano o skillu kdy nevíš dneska kdo má mody + cheaty. Právě že online hry jsou pořád dokolečka. I kdyby byl někdo 1 na světě pořád dělat to samé na těch stejných mapách. A to nemluvím o pay to win kde nemůže být ani řeč o skillu, když někdo šupne do hry třeba 30 000kč. Jako je třeba metin 2 atd. A to samé platí pro webové online hry.

A mám pravdu já se sněma setkal a zrovnma v bf5. A ne jenom tam taky the division 1,2 jestli ti střílení přes budovy zní normální tvůj problém. Za mě jsou nejlepší signle a vždy budou, jelikož nejsou dokolečka jak online hry. Pořád tam máš jiné mise, i když jsou podobné mapy atd jako assasssins creed. Podiv se na CS:GO jaké tam jsou cheaty a pak něco říkej.
A je zrovna dost pay to win titulů takže neříkej nějaký skill.
Kde se hrabou ty tvoje hry na zaklínače 3 ani na 10%.
Ještě mi řekni kde nevidíš opakující se věci u těchto online her? To se měníš kámoše, kteří to hraji s tebou, nebo máš víc map neznamená, že neděláš pořád to samé.

Je pořád děláš to samé, pořád střílíš jen goly a nic jiného, mozná změniš povrch, možná nepřitele. Asssassins creed nebyl tedy žádný stejný, myslím poslední 3 díly. Watch dogs taky není to samé, to že někdo řekne, že použije 1 šablonu a že je to stejné je jen názor. Každá mapa i úkoly byli úplně jiné. Otazníky se dají vypnout.

Protoze to je smysl hry, dat vice golu. Zatimco u pribehoveho RPG ocekavam neco jineho nez vedlejsi questy, bez tam a pozabijej je. Navic neni repetitivni jako repetitivni. Pokud je vedlesi quest zaobaleny do skveleho pribehu tak i ten muze byt zajimavy, ne jak v AC. Takovy Zaklinac 3 je mistr ve vedlejsich questech.

Mě třeba v assassins creed mise sedí. Nezdá se mi, že by to bylo dokolečka. Ale každý má jiný pohled. Smysl hry ano, ale jak říkám, děláš 5 let pořdá to samé. Bud tanky jezdíš bum bum bum nebo fifa gol gol gol tot vše, žadný příběh nic. A spoléhat na hráče u tanků.

Jenže když hraju single, tak mám neustále pocit, že hraju proti tomu, co mi nachystal programátor, tedy co je naskriptováno. V online hře pak hraju proti skutečným hráčům a pak mám pocit, že jsem opravdu vyhrál a někoho porazil, nikoliv jen našel cestičku, co mi vývojáři nachystali (finální boss - najít jeho slabinu a tu použít, protože jinak porazit nejde).

Záleží jak která hra. Některé to mají tak a některé tak. Ano nebo ti hráči dokážou tu hru pěkně *****, viz world of tank, každý jezdi tak, tak jak nemá. Tam kde se očekává nápor nikdo není, jedou jinam kde nikod skoro není a ouha prohra. Medko se používá jako heavy, light je jako medko protože jsou goldy a vše **** co vidí. Což je velký lol e-100 zničena light tankem, tohle jestli vidí jeho stvořitel musí brečet co wargaming dělá za šroty!!!!!! Někdo je rád camperos. A to není jenom tady, to jsou online hry kde musíš spoléhat na jiné lidi. Když už online tak taková kde můžeš hrát sám, tedy kde můžeš sám zničit třeba 100 lidí. To byl třeba metin2 i když je to kravina a pay to win jak prase. Takže asi tak. Vždy když výjde něco single online hry jdou do *** na nějaký čas.
Ale to má každý jinak. Někdo radši hraje online hry a někdo single.
Pro mě vede single, jelikož nové mapy, kde neznáš lokace, místa, mise i vedlejší mise,postavy atd. Ale když hraješ tanky 10 let sorry, ale už nemáš žádné překvapení kromě toho, že někoho sundáš. Už ty mapy znáš jak boty a opravdu wargaming nedělá nové mapy tak často.
Největší zlo jsou ale ještě webové online hry, travian atd, kde jsi každý může koupit co chce, takže těžký pay to win. To se pak hraje dobře.

Ale o tom to je - hrají to živí hráči a tak nikdy nevíš, co udělají a proto to nikdy není stejný. Zatímco u singlu, když udělám save/load, tak vím, že tady v tom místě na mě vybafne příšera a když zmáčknu tento čudlík, tak to vybuchne, takže load a příště ho mačkat nebudu. Což u online her nejde, tam tě protivník za každou tvou chybu potrestá a stejně tak to uděláš ty jemu.

Teď mám rozehranej Fallout 4 a fakt při procházení herním světem si jen říkám "Copak mi támhle programátoři přichystali?". Což jsem zjistil, už mě nebaví tak jako dřív.

Vidíš a mě zase nebaví hrát s hráčema, protože na tom pak závisí výsledek, špatní tak nic moc. Jako u wotka kdo to tedka o prázdninách hraje a hraje se to na velké kulové, každý jsi jezdí sám za sebe, tak to můžu hrát rovnou hru typu metin 2 kde sám mohu klidně expit a liskat hráče, když na to máš. U wotka pořád mušíš jenom spoléhat na hráče. Jo a taky to nejlepší MM systém u wotku, že by to i houpajíci kun vymyslel lépe. Jako 7 vs 9 úplně trotlovina a jen žrádlo pro 9. 8vs 10 taky super. Celý systém je tam postavený na palici, hlavně ty papírky tanky.

Těch her ja mraky. No já zase vidím, tak že se někdo může z online her zbláznit jak je miluje. Ale to je každého věc. A nechápu že někoho baví 10000 let dělat to samé a je jedno jestli v pátek to byl kámoš ferda a v útery kámoš pepík a mapa ta a ta. Smyslem hry je jenom 1 a to dokolečka.
U mě třeba signle hra nemá žádné nevýhody. Aspon série zaklínače a třeba gta neměla žádné velké mouchy. A sportovní hry mě třeba vůbec neberou, takže ani single ani multak.
Myslím, že takové gta a zaklínač serie strčí co kvalitou i příběhem všechny online hry do kapsy. Jo a taky poslední 3 díly assassins creed co třeba vám zase leží v žaludku, že je to dokolečka, když to tak není.

Smyslem hry je jenom 1 a to dokolečka.

Poněkud jsi nepochopil, že hra má především za úkol pobavit hráče, nikoliv mít nějaký cíl ve hře samotné. A pokud se hráč baví, hra je dobrá. Takže dokud mě budou bavit tanky, budu střílet. Tebe už nebaví, hrej si cokoliv jinýho, ale neber to ostatním.

Neberu to nikomu. Ty zase neber single a že ubisoft opakuje hry. :-):-)
Každý má na hry svoje názory.
Ačkoliv se divím, že někdo může být blázen do wotka. Které je jenom parodii na tanky. Nějaká gold munice, premiáky to umí dělat každý den, ale mapy 1x za rok. Tanky papírové, možná i kus plechu by byl lepší než ta parodie. :-)

Opět tě sžírá nepochopitelná nenávist k WoT. Proč to musíš neustále pomlouvat? Co ti za hra vzala? Opět zapomínáš, že to není simulace, ale jen hra se svými vlastními principy, který nemusí odpovídat reálným tankům. Prakticky je to bitevní aréna se systémem hitpointů. Akorát místo rytíře a kouzelníka máš tank.

Akorád že by tank měl mít pancír a ne papír a trošku logiku. Ale je mi jasné, že tohle wargaming nikdy neuměl a ani neumí udělat. Radši tuhle parodii.
Pro mě jsou nejlepší single.
A co vzal zase ubisoft zde lidem, že ho nemaj rádi?

Někdo řeší firmy, někdo hry. Mně je naprosto jedno, kdo hru vyrobil - zajímá mě pouze to, zda se mi líbí a zda mě baví.

Akorát kolem roku 2011 a násl. jsem tvrdě odmítal Origin od EA (nechtěné odesílání kdovíjakých informací z PC, což naštěstí šlo složitě zakázat nějak přes registry). Současná verze se mi zdá přijatelná (nemám jak ověřit, prostě jen věřím).

No to vubec, hral jsem asi hodinu Sands of Time a naprosto prehnana obtiznost doplnena idiotsky zvolenyma checkpointama a strasny ovladani. Takze ty Prince jsem zabalil rovnou. Ale mam i toho novejsiho, tak se jeste nekdy rozcilim asi i s tim a urco napisu. :-)

Vyjde od Activisionu novy Call of Duty, bude tam pry vsechno: kampan, multiplayer, battleroyal, zombici, ... :-D. Tak nastesti hry co vydava Activision jdou uplne mimo me, Call of Duty jsem hral naposled dvojku a to je uz hodne let zpatky. Ono pak si clovek rekne, ze nadavam Ubisoftu, ale on Activision a EA bude to same v blede modrym, akorat jejich hry neznam a vubec nehraju. (U EA teda par vyjimek mam a taky je to o nicem.)