Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdyby blbost nadnasela (Ubisoft hry)

Kdyby blbost nadnasela, tak by byl Ubisoft nejlepsi herni firmou na svete. Jenze to neplati, takze vetsi sraci snad neexistujou.

Chtel jsem zkusit hru Steep, tak jsem vlezl do hry, samozrejme zadny popisy, jak to ovladat, ale nakonec jsem nastaveni nasel, takze jsem mohl poladit graficky detaily. Pak jsem vlezl do tutorialu a tradicne jsem nevedel, co mam delat. Dostal jsem se az k brylim, tady na tom videu to je v 4:50.

https://www.youtube.com/watch?v=ESjrdnkPHAc

A tam nic, proste jsem mohl koukat do bryli, ale proste zadna "drop zone" se nekonala.

Koukal jsem na youtube, co teda mam delat a moudrej jsem z toho nebyl.

Pak jsem v jedny diskuzi na redditu nasel, ze ta hra dal nefunguje bez pripojeni na internet. To to tam ty hovada z Ubisoftu nemuzou napsat, ze se mam pripojit k internetu. Debilove nejvetsi.

No nic, pripojil jsem PC k netu a nasel tu "drop zone", jenze tomu ve videu se tam nad tim mistem odemklo jeste neco a tam se presunul tim "mountain view". Mne to nefunguje, nevim, jak se tam dostat.

Hral to nekdo, je to tak debilne zabugovany nebo se to nejak da hrat?

Predem dik.

Tak ono třeba online hry jsou horší. Ve většině nemáš žádné mise, máš tank a pořad dokola jedeš tam bum bum bum jedeš tu bum bum a to je vše. War thunder úplně to samé, takže spíše která online hra má něco jiného? Asi žádná.

Ano o skillu kdy nevíš dneska kdo má mody + cheaty. Právě že online hry jsou pořád dokolečka. I kdyby byl někdo 1 na světě pořád dělat to samé na těch stejných mapách. A to nemluvím o pay to win kde nemůže být ani řeč o skillu, když někdo šupne do hry třeba 30 000kč. Jako je třeba metin 2 atd. A to samé platí pro webové online hry.

A mám pravdu já se sněma setkal a zrovnma v bf5. A ne jenom tam taky the division 1,2 jestli ti střílení přes budovy zní normální tvůj problém. Za mě jsou nejlepší signle a vždy budou, jelikož nejsou dokolečka jak online hry. Pořád tam máš jiné mise, i když jsou podobné mapy atd jako assasssins creed. Podiv se na CS:GO jaké tam jsou cheaty a pak něco říkej.
A je zrovna dost pay to win titulů takže neříkej nějaký skill.
Kde se hrabou ty tvoje hry na zaklínače 3 ani na 10%.
Ještě mi řekni kde nevidíš opakující se věci u těchto online her? To se měníš kámoše, kteří to hraji s tebou, nebo máš víc map neznamená, že neděláš pořád to samé.

Jenže když hraju single, tak mám neustále pocit, že hraju proti tomu, co mi nachystal programátor, tedy co je naskriptováno. V online hře pak hraju proti skutečným hráčům a pak mám pocit, že jsem opravdu vyhrál a někoho porazil, nikoliv jen našel cestičku, co mi vývojáři nachystali (finální boss - najít jeho slabinu a tu použít, protože jinak porazit nejde).