Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout

Zdar.
Bylo někdy ve Fallout 3 , případně fallout 4 vysvětleno , kde berou opuštěná místa energii? Vím že je to hovadina , ale když jsem byl v opuštěných budovách či metru a tam se svítí a jedou různé přístroje tak mě to nedá. :D

Jo, taky jsem si říkal, že v jeskyních, starých opuštěných vaultech a továrnách se povalují a svítí lampy. Občas u některé lampy je něco jako generátor/akumulátor, ale kdo to tam dal, že?
Nad tím je lepší nepřemýšlet, protože kdyby to bylo podle reality, byla by tam všude tma a hráč by musel chodit furt s baterkou a to by se po čase ukázalo jako opruz.

To mas ve vsech hrach. Hratelnost > realita. Ve Skyrimu vlezes do tisic let uzavrene hrobky a vsude planou louce a vtruhlach se povaluji jablka a syry.

Ale na tvoji otazku existuje jeste jedna mnohem zajimavejsi odpoved. Svetla v opustenych budovach ci metru napaji skutecna elektrina.