Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout

Zdar.
Bylo někdy ve Fallout 3 , případně fallout 4 vysvětleno , kde berou opuštěná místa energii? Vím že je to hovadina , ale když jsem byl v opuštěných budovách či metru a tam se svítí a jedou různé přístroje tak mě to nedá. :D

To mas ve vsech hrach. Hratelnost > realita. Ve Skyrimu vlezes do tisic let uzavrene hrobky a vsude planou louce a vtruhlach se povaluji jablka a syry.

Ale na tvoji otazku existuje jeste jedna mnohem zajimavejsi odpoved. Svetla v opustenych budovach ci metru napaji skutecna elektrina.