Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry, kterým dáváte palec nahoru

Seznam vašich oblíbených her které se povedli, případně jaký díl stojí za to, a jestli je hra spíše MP/SP a zkráceně o čem ta hra je. Přesnější recenzi si může každý najit na Youtube. Takže začínám.

Far Cry 1 až 5 díl, příběhová střílečka, mapy bývají většinou kombinací vesnice/příroda se zvířaty, stealth a melee funguje taky, pěkná grafika a efekty - SP

War Thunder - Hra s tanky, letadly a loděma i kombinovaně, zakládá si na realističnosti, v realistickém režimu (je i arkádový) musíte furt používat dalekohled kvůli přehledu nepřátel.. Hlavně pro lidi co sere systém penetrace a goldy we World Of Tanks, hra vypadá podle mě určitě lépe, po reklamě od PewDiePie člověk čeká jen pár sekund na bitvu - MP

The Crew 2 - ARKÁDNÍ oddechové jezdění/lítání po mapě která patří mezi jedny z největší v součanosti, závody, auto jde přetransformovat za jízdy na letadlo/loď dle toho co máte v garáži - MP

Dying Light Bad Blood - PvP/E battle royale hra, jste na mapě s ostatními hráči a zombie, vaše postavá zvláda parkour na jedničku, sbíráte zbraně (lehké/těžké) které si lze vylepšit jednou schopnosti, lékarničky a vzorky - které jsou po mapě chráněny zombíky dle úrovně vzorku které vás levelují, různé druhy zombie. pěkný systém boje (krytí, protiútoky, napřáhnutí se se zbraní, házení zbraní, vzácné střelné zbraně, těžký štít) - MP

Overwatch, Team Fortress 2, Battlefield 1, Left 4 Dead 2 - Akční střílečky, každá má svojí originalitu ale na L4d2 sem strávil asi nejvíce hodin jako dítko, aktuální je pouze Overwatch nebo BF1 - MP/trénink proti NPC v SP

Watch Dogs 2 - já tomu říkám moderní GTáčko, stealth funkční SP/MP

loading...

Za poslednich ..mnoho, let co dle mne stoji za zminku:

Fallout - New Vegas (a specialne DLC Old World Blues) - jediny z "modernich" 3D Falloutu ktery stoji za zminku, pro mne vubec nejlepsi hra z cele teto serie.

Borderlands trilogie - nejzabavnejsi dvojka (a specialne DLC Tiny Tina's Assault on Dragon Keep), trojka herne vyborna, ale dej je bohuzel dost sragora

Doom (2016) - poctiva old school rezba, klasika "v novem", aniz by se z toho stal takovy sranec jako ten letosni "Eternal"

Prey (2017) - skvely scifi "horror",first -person-ne-az-tak-shooter

Dishonored - od stejnych tvurcu jako Prey, decentne steampunk stealth action (jde to probehnout i jako Doom, ale prijdete o 90% zabavy)

Terraria - 2D "Minecraft", mnohem zabavnejsi nez jeho 3D inspirace

Starbound - 2D "Minecraft", mnohem zabavnejsi nez jeho 3D inspirace

Factorio - genialni budovatelska strategie

Satisfactory - genialni budovatelska strategie, ale first-person (zatim jen "early access")

Subnautica - podvodni first-person survival se spoustou tezeni a staveni zakladny

Diablo 3 - akcni "rpg" rezba, skvela hlavne v coopu

Dal pro zdejsi omladinu "herni prahistorie" v zkratce: Thief - Deadly shadows, Deus Ex (jen ten prvni), System Shock 2, Tron 2.0, Arcanum, Crysis a Far Cry (jen prvni dily serie-zbytek nestoji za fajfku dymu), Half life (jen prvni, dvojka velke zklamani), Jagged Alliance 2 (neskutece propareneho casu!), Planescape: Torment.... slo by pokracovat jeste dlouho.

Ne, jen na (zhruba) stejnem engine. Trojka je od Bethesdy, a je to nedobra zmatlanost on so many levels. New Vegas je od Obsidian Entertaiments (Bethesda nastesti jen distributor) coz jsou byvali Black Isle = tvurci puvodniho Faloutu a Falloutu 2. A je to sakra znat - na pribehu, jeho propracovanosti, moznostech volby, logice, stylu, atmosfere, humoru, side questech...atd. Vse to co Bethesda proste neumi. Coz opet "dokazala" na Fo4 a Fo76. Nechopni matlalove.

Rozdíl mezi F3 a FNV nepoznáš na Youtube, nejsou v tom vizuální rozdíly, ale v questech, příběhu, možnostech a dalších situacích, který se nedají ukázat na videu, ale musíš si to vyzkoušet.

Fallout 4 teď zkouším, pořád si nemůžu zvyknout na ty rozdíly vůči předchozím dílům, chybí mi tam tabulka se skilly a možnost jejich navyšování, ovládání PIP boye je trochu debilní, zbroje jsou nezvykle z mnoha částí, radiace nesnižuje staty, ale zdraví, dialogy jsou udělány taky stupidně. Zato je tam možnosti kraftění mnoha pomůcek, včetně chemie, či stavění osad, ale to považuju za natahování herní doby, kdy se z RPG stane Minecraft, ale taková fajn fičura pro hračičky.

Fallout NW mi strašne pripomínalo tu 3 lebo ono to vyzeralo strašne rovnako pre mňa, myslel som si že to je DLC do fallout 3 ale potom keď som sa do toho viac pustil tak som zistil že to je cela hra.

Fallout 4 si nato musíš zvyknúť lebo tam to je všetko nanovo tiež keď som to 1 krát hral tak som nevedel čo mam robiť ako sa vyzbrojiť a to stavanie som ani nevedel že tam je :-D ale tu hru si môžeš aj modovať cez workshop a všelijako upraviť to je tiež cool podla mňa. Ta radiacia je podla mňa fajn ale lepšie by bolo keby že bere miesto zdravia aj niečo iné staminu atď lebo je to strašne easy sa jej vyhnúť.Craftenie zbrani a vylepšovanie som ani nepoužíval vždy mi stačilo to čo som mal :-D síce to boli slabé zbrane ale nevadí. Všetko som sa potom naučil vo fallout 76 ta hra je podarená online ale ma strašne veľa bugov a to je velke mínus.

Chvalit Fo4, 4, 76 muze jen ta generace ktera nezna a nehrala Fallout a Fallout 2 - ty stare, izometricke. Ty hry jsou primarne o pribehu a atmosfere - a nejsou pro kazdeho. Treba puvodni prvni Fallout, to je koncentrovana deprese - pocit zmaru, a i samotna hra konci genialnim shittyendem. Dvojka neni az tak vazna, ale porad ma atmosfery na rozdavani. Trojka, ctyrka je oproti tomu proste prazdna, hloupa a nesmyslna. O nejake 76 vubec skoda mluvit.

New Vegas se smele muze rovnat tem "2D" predchudcum, pro mne osobne je snad i lepsi. Tim nemyslim treba grafiku, o tom tyhle hry fakt nejsou. Stejne tak je mezi mojimi "top" treba Planescape: Torment - uzasna "interaktivni kniha", nebo Jagged Alliance 2 - genialni, pro mne doted neprekonana tahova strategie.

Takže podla teba hento sú hry ? fallout a 2 ? chváliš Fallout NW a 3 je prázdna a nezmyselná ? však fallout NW a 3,4 sú najlepšie diely 76 je pre mňa dobrý diel ONLINE len problém je že hra je dobugovana a bethesda nato kašle to je ten problém.

Mne také hry ako je fallout 76 online vyhovujú je to fajn hrať z ľuďmi zo sveta a skúmať veľký svet veľa questov,eventy a všeličo možne. Keby že ta hra dopadla ako The Elder Scrolls Online tak by to bolo fajn, bethesda to nejak pokašlala a dopadlo to tak ako to dopadlo :-p

No, a hrali jste 1 a 2? Vite o cem jsou? Vite proc je Fo3 hloupa? Protoze pribeh nedava zadny smysl. Questy nedavaji zadny smysl. Prostredi nedava zadny smysl. Chovani NPC nedava zadny smysl. Protoze vraky aut nesmyslne vybuchuji s atomovym hribem. Atd. atd. atd., fakt je to priserna zplacanina. Treba vam o tyhle aspekty nejde a staci vam to, ale rozdil treba NV (ne NW) a 3 je obrovsky - ve prospech NV, samozrejme.

Nehral som 1 nehral som 2 ani hrať nebudem lebo stači mi vidieť že to je pohlad z hora a už viem že ma to bude nudiť,
3 som dohral len príbeh a skumal som mapu, ked si teraz kupim NV a zahram pride mi to graficky a ovladanie to iste ako fallout 3 len ina mapa ine questy ini pribeh a perkova tabulka, atmosfera žiadne bu bu, NPC robia to iste čo vo fallout NV aj 3 z bodu a do bodu b a to iste dookola, krutia sa z miesta do miesta nič nove.

Staré dobrý hry už nebudu to čo byvalo všetko sa pohlo. (nehadam sa je to moj nazor na tie hry)

U F1 a F2 bylo zajímavý to, že nikde nebylo vidět, jaký vlastnosti a dovednosti potřebuješ, aby se ti zpřístupnily určitý volby, tedy až při určité inteligenci a dovednosti Řeč se vůbec objevila nová možnost v dialogu a tím i možné řešení, případně získání questu. Nehledě na to, že quest bylo možno vyřešit několika způsoby - ukrást, ukecat, koupit, zabít a obrat mrtvolu, dát NPC do inventáře časovanou bombu a tím ho potichu odpravit, předávkovat ho superstimpaky....
Pamatuju si, že jsem jednou přišel k Bratrstvu oceli v drogovým delíriu s Inteligencí někde na 2. Bavili se se mnou jak s dementem a měli z toho srandu. Při průměrné inteligenci 5 hovor vypadal úplně jinak. Naprosto nečekaná záležitost.
V F3 a stejně i FNV už bylo v dialogu vidět, co ti chybí. Takže stačil Load, nadávkovat se "dobrotama" a měl jsi patřičný staty a bylo vyřešeno. Příliš jednoduchý.

Ano, v dvojce slo hru dohrat nejsnaz - nejrychleji za uplneho debila (int.1 az 2) - odpadla vetsina ukolu, nikdo se s tebou nebavil atd. Hned zacatek "ty jit, a prinest GECK" - "uh, huh?" - "u vsech bohu - proc jsi Vyvoleny zrovna ty" - "mne se chce curat, a zapomnel jsem jak se to dela" :-)

S vysokou int. slo pro zmenu hru dohrat komplet beze zbrani, bez souboju - pri splneni drtive vetsiny ukolu. Dokazal jsem to za sexy charismatickou zenskou s int10 dokoncit bez jedineho "zarezu" - fakt jsem nevzal vubec do ruky zbran, s nikym a nicim nebojoval (nahodne setkani pri cestovani = utect pryc). Teda - Franka Horrigana uplne na konci zapocitalo, ale sam jsem si ruce nespinil. Ukecat ochranku - preprogramovat kulometne veze - a jen pobihat kolem nez chipl. Treba ukradene auto v New Renu jsem si vysoulozil zpatky... atd... :-D

Tak takový extrémy jsem nikdy nezkoušel. Vždycky jsem si udělal hbitýho superstřelce a s radostí barbara jsem likvidoval nepřátele puškama, granátama, raketometem a sledoval, jak se rozprsknou na sračky.
Ale je na tom vidět, že autoři počítali s každou možností, tedy že to někdo opravdu zkusí hrát za dementa, nebo jako výzvu 100% beze zbraní, a tu hru na to připravili.

jj, to je na te hre uzasne, ze kdyz si vymyslis i takovouhle absurdnost - jde to. Treba mas za ukol nekoho zabit - neci smrt je klicem pro postup dal... Beze zbrane, bez utoku = vemes 8-10 superstimpacku, a opichas nimi dane NPC. Nebere to jako utok, vzdyt ho "lecis". A za par hodin chcipne na vedlejsi ucinky. :-) Nebo ruzne drogy, kterymi jde docasne dost citelne zmenit staty... atd...

Když jsem hrál F2 znovu, tak jsem pokaždé našel něco, co jsem dříve nenašel. Jednak to můžou být skryté volby kvůli statům postavy, ale je to tak rozsáhlá hra, že prostě nejde prošmejdit všechno a to se o to snažím poctivě, aby mi nějaký zajímavý loot neušel. Jenže třeba v New Renu se prostě otevřou/zavřou různé questy a lokace podle toho, kterým mafiánům pomůžeš. Takže vždy je důvod si to zahrát znovu. Ale dodnes mě prostě fascinuje ta možnost ta vícenásobná možnost splnění úkolů - když v nějakým RPG jsou tři možnosti, považuji to za úspěch, obvykle když tě někam pro něco pošlou, tak to obvykle znamená všechny vyvraždit (Skyrim), ve Falloutu těch možností je obvykle více a v prvních dvou dílech je to echt vymakaný.