Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji pomoct s mím pc

Chtěl bych se zeptat proc kdyz nekdo ma stejny pc jako ja příkal v pc mam rx 570 ryzen 5 1600 no a ostatní lide hrají treba gta vsechno na ultra s 60fps a vic a ja hraji gta na medium a hraju na 55fps az 40fps uz nevím co bych mel delat je to tak u vsech her a celkem me to stve uz nevím co bych mel delat zkousim stahovat jine verze amd driveru ale nic nepomaha prosím poradte
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Tak zahnojenost, když zasranost ne :)

Instalací všeho možného, cracků s malwarem, snahy o nápravu různými univerzálními čističi, snaha o zrychlení počítače univerzálními tunidly - to vše je často cesta do pekel a zpět vede jen přer kompletní přeinstalaci operačního systému.

Začni tím, že si stáhneš a spustíš Adwcleaner, nalezené svinstvo odstraníš. Pak si stáhni a nainstaluj MBAM a spusť i ten. S nalezeným malwarem postupuj stejně jako u předchozí utility. MBAM je lepší spustit z nouzového režimu.