Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rockstar - nedostupné servery?

Ahojte, už asi týždeň mám problém s pripojením na rockstar servery. Keď sa snažím spustiť RDR2 zo steamu, vždy mi vyskočí tabuľka "connecting to rockstar game services" no nikdy sa nepripojím a hodí ma to do offline módu, v ktorom ma to do hry nepustí. Nefunguje mi ani keď spustím samotný Rockstar launcher. Chcela som to teda skúsiť preinštalovať, no zistila som, že mi nejdú ani len ich web stránky odkiaľ by som stiahla inštalačku. Má takýto problém ešte niekto? Neviem teraz či je chyba u mňa v PC alebo u nich. Vďaka za rady.

Nejde mi vobec o online. Ja sa bez Rockstar serverov nedostanem ani do menu RDR2 lebo mi napise ze nevie overit moju hru/ucet a mam si skontrolovat pripojenie (alebo nieco podobne, nie som pri pc tak si to z hlavy nepamatam presne). A ako jedinu moznost mam hru vypnut. Cize je nejaka dlhodoba chyba na ich strane?

Nemam praveze ziadne mody ani cestinu, len normal cistu hru.

Akurat co mi napada je ze som si nedavno GTA V nainstalovala na externy HDD (tiez len cista verzia bez modov), moze to s tym nejako suvisiet, ze sa tam nieco kvoli tomu pokazilo aj pre spustenie RDR2? Nie som si totiz ista ci hra ktora ma aj online multiplayer moze byt na externom disku.

Vyskúšala som si urobiť hotspot z mobilu a pripojiť sa na servery cez to a to funguje. Keď sa ale pripojím k routeru (skúšala som cez wifi aj cez kábel) na Rockstar servery ma proste nikdy nepripojí. Vie mi niekto prosím povedať čo a kde nastaviť, aby mi to šlo normálne aj cez pripojenie k routeru? Absolútne netuším v čom môže byť problém...

Myslíš, že je to nutné? Já si nepamatuji, kdy bych musel něco takového ve firewallu routeru dělat.
Ale možná tam bude mít něco zablokovaného. Nebo blbě nastaveného, ale že by samo_se_to, když to nefunguje týden, je nějaké divné..

V PC to snad nebude, když po připojení internetu z mobilu to funguje.

O Vánocích se mi stalo to stejné. Nešlo se přihlásit na Social Club, tudíž nešlo hrát RDR Online ani GTA V. Nešla mi otevřít ani stránka socialclub.rockstargames.com. A příčina je naprosto jasná, Rockstar dal prostě ban na IP adresu, co používáš. Nevím, proč to dělají, nelíbí se mi to, ale bohužel je to jejich styl. Pokud používáš neveřejnou IP adresu a nejde ti otevřít výše zmíněná stránka, tak Rockstar adresu na 100% zabanoval. S nima se to nedá řešit, psal jsem si s nimi 3 týdny a nemělo to smysl.

Místo toho jsem se domluvil s poskytovatelem internetu a připlatil jsem si za vlastní veřejnou IP adresu a co bys řekla? Ano, začalo to zase normálně fungovat. :-)

neveřejná IP - sdílí jednu veřejnou IP větší počet uživatelů, pokud jeden uživatel udělá něco nepřípustného v Rockstar hře, ta firma se mi nechce věřit, že zablokuje i všechny ostatní, to by byli opravdu dementi.

veřejná IP - má ji jediný počítač a s nikým se nesdílí, takže pokud je uživatel zablokován, musel něco nepřípustného udělat on. Tohle je to, co asi budeš do těch her chtít, jestli je pravda, co se píše výše.

Čau. Hele mám stejný problém a dneska jsem zkoušel všechno možný aby jsem se dostal do Rockstar Launcheru. Nakonec jsem se tam dostal ale jen když jsem si vytvořil virtuální IP přes HotSpot Shield. Singleplayer mi u RDR2 jde, ale Online ani náhodou a pořád to vyhazuje chybu 0x50170000. Mám chápat teda to, že mi zablokovali moji IP adresu?

Ahoj, mě pomohl tento postup...

Vytvořte soukromý port pro společenský klub
Pokud vám žádný z výše uvedených návrhů nevyhovuje, můžeme problém vyřešit nastavením portu nakonfigurovaného pro Rockstar Games.

Na úvodní obrazovce vyhledávání zadejte „Windows Defender Firewall“aotevřete ji.
Klikněte na "Pokročilá nastavení" na levé straně obrazovky, která se otevře.
Klikněte na možnost „Příchozí pravidla“ na levé straně okna, které se otevře,ana pravé straně klikněte na možnost „Nové pravidlo“.
V novém okně, které se otevře, vyberte možnost „Port“aklikněte na tlačítko „Další“.
Po tomto procesu vyberte možnost "UDP"ado pole zadejte port, který ponecháme níže,aklikněte na tlačítko "Další".
Poté vyberte možnost „Povolit připojení“, stiskněte tlačítko „Další“, nastavte tři možnosti jako vybranéaklikněte na „Další tlačítko .
Poté zadejte název portu, na kterém jsme provedli proces instalace,astiskněte tlačítko „Dokončit“.
Zkontrolujte, zda problém přetrvává i po tomto procesu.

Tiež mám zasa problémy s launcherom. Áno, viem že je toto už pomerne stará téma ale príde mi zbytočné zakladať novú tému keď je tu už táto.

Rada:
Ak máte niekto problémy s R* Launcherom, buď sa vám nenačíta alebo máte "Could not establish connection" a nejde vám ani web (https://socialclub.rockstargames.com/rockstar-games-launcher?_gl=1*168zwr8*_ga*MTc3NzIwMDgyOC4xNjcyOTQwMjkw*_ga_PJQ2JYZDQC*MTY3OTIwNzMyMi4xMC4xLjE2NzkyMDc1MTguMC4wLjA.&_ga=2.223390491.1207049868.1679205334-1777200828.1672940290) tak holt smola, GTA V si žiaľ nezahráte. Ja osobne som už skúšal XXX metód ako to opraviť a nič nefunguje. Aj som sa dnes skúsil priopojiť cez data na mobile a už ani to dokonca nejde.

Reálne ten Launcher funguje tak raz za 3 - 4 mesiace. Inak sú s tým stále problémy.

Písal som im na support a samozrejme sa nič nevyriešilo -> oni vraj žiadne bany nedávajú na IP...

A aj keď sa vám to možno podarí nejako poriešiť so support-om, tak sa dlho tešiť nebudete. O pár týždňov / o mesiac vám zasa nepôjde launcher.

Takže ako problém opraviť?
Jednoduchá odpoveď -> Nijako. Ak ti nejde Launcher, holt máš smolu, na GTA V / iné hry, ktoré sú cez Launcher R*, si nezahráš.