Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space BUG

Ahoj, mám stejný problém se hrou jako hráč zde:

https://console-forum.net/tema/110862-hra-dead-space-problem-s-postupem-hry/

Ale nikdo mu s tím nepomohl. Už jsem hru cca před 2 lety na win 10 hrál a fungovala. Od té doby na těch blbých voknách proběhlo několik velkých aktualizací na aktuální verzi, musí to být tím, na starší verzi win 10 hra šla. Neví někdo co s tím? Díky za odpovědi

Do vyhledávače jsem měl prostě napsat "Dead space BUG" ne zkrácené vysvětlivky problému. Hned k "bug" ve vyhledávači vyletí "door" a video ukáže že chybu způsobuje vypnutý v sync. Ve většině her ho mám zapnutý, ale tady sekal ukazatel myši v menu. Ve hře tento defekt naštěstí není tak viditelný a jde hrát i se zapnutou synchronizací.
Hru hraju po druhé (po třetí?), nevím jistě dohrál jsem všechny díly. Hraju tedy na hard i když vím že dát si hard u her co nabízejí jen 3 obtížnosti nemusí být vždy dobrý nápad. Při ukládání je v rámečku krom času uložení atd i obtížnost "těžká" (hra je v cz). Nevšiml jsem si že by obtížnost šla během hraní měnit. Ale někdy kolem 6-7 kapitoly se mi začalo do řádku obtížnosti při ukládání psát najednou "střední":-O. S tímto má někdo zkušenosti?? Nechci hrát na střední, zvládnu to i na těžkou. Jenže obtížnost se sama přehodila a změnit nejde

Ne, jinej slot jsem opravdu nenahrál :-) , hru jsem začal na hard po nové instalaci s prázdnými save sloty. Mám teď nadbytek nábojů a prodávat můžu krom nich i lékárničky, nebaví mě to tak jako na hard. Ale jistě to nebudu hrát od začátku