Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space BUG

Ahoj, mám stejný problém se hrou jako hráč zde:

https://console-forum.net/tema/110862-hra-dead-space-problem-s-postupem-hry/

Ale nikdo mu s tím nepomohl. Už jsem hru cca před 2 lety na win 10 hrál a fungovala. Od té doby na těch blbých voknách proběhlo několik velkých aktualizací na aktuální verzi, musí to být tím, na starší verzi win 10 hra šla. Neví někdo co s tím? Díky za odpovědi

Odpoved nemam, verim, ze tam ten bug je, jen bych se hodne moc podivoval, kdyby takovyto bug zpusobovala jina verze Windows 10. To si myslim, ze sice nemuzu uplne vyloucit, ale je to velmi velmi neobvykle, problem ve Windows by mnohem pravdepodobneji zpusobil, ze bys hru bud vubec nespustil nebo by treba v tom useku hra spadla.

Do vyhledávače jsem měl prostě napsat "Dead space BUG" ne zkrácené vysvětlivky problému. Hned k "bug" ve vyhledávači vyletí "door" a video ukáže že chybu způsobuje vypnutý v sync. Ve většině her ho mám zapnutý, ale tady sekal ukazatel myši v menu. Ve hře tento defekt naštěstí není tak viditelný a jde hrát i se zapnutou synchronizací.
Hru hraju po druhé (po třetí?), nevím jistě dohrál jsem všechny díly. Hraju tedy na hard i když vím že dát si hard u her co nabízejí jen 3 obtížnosti nemusí být vždy dobrý nápad. Při ukládání je v rámečku krom času uložení atd i obtížnost "těžká" (hra je v cz). Nevšiml jsem si že by obtížnost šla během hraní měnit. Ale někdy kolem 6-7 kapitoly se mi začalo do řádku obtížnosti při ukládání psát najednou "střední":-O. S tímto má někdo zkušenosti?? Nechci hrát na střední, zvládnu to i na těžkou. Jenže obtížnost se sama přehodila a změnit nejde

Ne, jinej slot jsem opravdu nenahrál :-) , hru jsem začal na hard po nové instalaci s prázdnými save sloty. Mám teď nadbytek nábojů a prodávat můžu krom nich i lékárničky, nebaví mě to tak jako na hard. Ale jistě to nebudu hrát od začátku