Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space BUG

Ahoj, mám stejný problém se hrou jako hráč zde:

https://console-forum.net/tema/110862-hra-dead-space-problem-s-postupem-hry/

Ale nikdo mu s tím nepomohl. Už jsem hru cca před 2 lety na win 10 hrál a fungovala. Od té doby na těch blbých voknách proběhlo několik velkých aktualizací na aktuální verzi, musí to být tím, na starší verzi win 10 hra šla. Neví někdo co s tím? Díky za odpovědi

Ne, jinej slot jsem opravdu nenahrál :-) , hru jsem začal na hard po nové instalaci s prázdnými save sloty. Mám teď nadbytek nábojů a prodávat můžu krom nich i lékárničky, nebaví mě to tak jako na hard. Ale jistě to nebudu hrát od začátku