Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prince Of Persia (Sands Of Time, Warrior Within, Two Thrones) - Texture Pack?

Dobrý den,

Chtěl jsem si zahrát prince. Problém je, že celá trilogie je dost stará, takže grafika není nejlepší. Sice vyšlo Prince Of Persia Trilogy, které sjednocuje všechny 3 hry a zároveň řeší problém se širokoúhlým rozlišením.
To je ale vše, žádného výrazného zlepšení grafiky jsme se nedočkali.

Existuje, prosím Vás, nějaký texture pack na tyto hry? Na MODDB (kde je toho hromada i na staré hry) to bohužel není.

Děkuji

Texture pack nejde na kazdou hru udelat, to vzdycky zalezi na programatorech, jak to vyvinou. Nehlede na to, ze grafika je to posledni co bych tem hram vytykal. Popravde vubec nechapu, pro by se zrovna na tehlech hrach melo neco graficky vylepsovat. (Mod pro nove monitory 16:9 a vysoka rozliseni na vsechny tri hry existuje.)

Jestli si dobře vzpomínám, když jsem to chtěl dříve nastavit na širokoúhlý displej, tak sice existoval nějaký software, ale nepodařilo se mi to zprovoznit. Nicméně, Prince of Persia Trilogy, obsahující všechny tři zmíněné hry, lze bez problému nastavit na širokoúhlý displej editací ini souboru.

Existuje spousta vylepšení, ať už oficiálních nebo neoficiálních. A jsou to často hry, které jsou staré více jak 10 let. Ubisoft sice pustil Prince k vodě, ale doufal jsem, že nějaké grafické vylepšení vydal. A pokud on ne, tak aspoň někdo jiný.

Jak jsem řekl, spousta starých her má dobrou grafiku i na dnešní dobu, ale často ji degraduje absence anti-aliasingu.

Chápu, že neoficiální vylepšení nevyšlo, ale Ubisoft mě fakt naštval - Forgotten Sands

Ja mam vsechny 3 hry na Steamu zvlast a hry na "widescreen" monitoru sly hrat po editaci INI plus vymene nejakeho DLL.

Vylepseni zalezi na mnoha vecech, je ke hre vydan editor, da se dostat do enginu hry, je soubor textur zvlast nebo uvnitr souboru hry, proste nekdy je vytvoreni fanouskovskych modu jednoduche, nekdy slozite a nekdy to nejde vubec. A krome popularity hry prave ta obtiznost vytvoreni bude rozhodovat o tom, kolik a zda vubec nejake vylepseni existuji.

L-Core: Ovladani postavy je hodne divne a dnes uz se s necim takovym nepotkame, takze je zrejme, ze se napad delat hry prave takto neujal. Nicmene dal bych to, ale co schopen nejsem, je soubojovy system, ten je v prvnim dilu Sands of Time primo pekelny, takze i ja sem to zabalil a vic uz nehral. Jak jsem se nekolikrat presvedcil, u mnoha her je diametralne odlisny herni zazitek, pokud clovek hraje hru na gamepadu nebo na klavesnici. Assassins Creed bych nehral jinak nez na gamepadu, Tomb Raider jsem tu nadaval, ze je blba hra a az teprve tehdy, kdyz jsem to zacal hrat klavesnice+mys, jsem zjistil, ze je skvela. Podobne jsem zkousel hru Rage na gamepadu a tam bylo zrejme po 15 minutach hrani, ze na klavesnici to bude stokrat lepsi a taky bylo. No a Prince of Persia Sands of Time jsem hral jen na klavesnici, treba se k tomu jeste jednou vratim a jestli to jde, ta to na gamepadu vyzkousim, mozna to bude pro zmenu lepsi.