Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dying light savegame

Zdravím
Mám takový menší problém s hrou Dying light. Hru normálně spustím, něco odehraju a hra se normálně uloží. V main menu mám normálně continue pro pokračování předešlé pozice. Problém nastává až jakmile hru vypnu. Při dalším zapnutí uložená hra zmizí a můžu začít zas pěkně od začátku. Díky za odpověd.

Máš nastavenu synchronizaci save do cloudu Steamu?

Zkus se po uložení hry pomocí Alt+Tab přepnout do Windows. Máš tam soubour save vytvořen? Je v ..STEAM\userdata\***nějaké číslo***\239140\remote\out\save\save_coop_0.sav
Pokud ano, zkus to někam překopírovat, vrátit se do hry a hru ukončit. Mrkni se tam, zda tam ten soubor pořád je (s aktuálním datumem a časem).

No, hra se (na Steamu) ukládá jinde. Ten adresář v C:\Users\ **jméno** \Documents\DyingLight mám taky, tam save není.

Zkus na disku najít soubor save_coop_0.sav nebo default.pro. To jsou soubory, které popisují uložené nastavení a uloženou hru na Steamu. Pokud najdeš ten druhý, save (save_coop_0.sav) bude někde kousek vedle.

Edit:
Tak by to mělo být v těch dokumentech, viz https://savelocations.fandom.com/wiki/Dying_Light

Nemáš v tom "out" podadresáři ani adresář "profiles"?

Na disku mi to nenašlo ani jeden z těch souborů i při zapnuté a uložené hře.
V dokumentech mám jen to co jsem vypsal, nic víc.
A hru jsem přeinstalovával několikrát a zkoušel jsem stahovat i jiné verze (nosTeam,skidrow) a problém stále stejný.

Pokud se jedná o warez verzi, tak s tím ti tady neporadíme.

Steamácká verze každopádně funguje. Někteří lidi na Steamu mají se savy problémy, ale takové, že se jim najednou save po mnoha hodinách bezdůvodně ztratí. Nenašel jsem případ, že by se někomu save vůbec nechtělo vytvořit, uložit.