Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tomb Raider dalsi divna hra

Rozehral jsem Tomb Raider (2013).

Problemy mam dva:

1. Je to konzolove, takovy divny pohyb trosku jak Zaklinac 1, ikdyz ten byl proti tomuhle jeste dost ok. Mozna trochu jako byla kamera u Alan Wake, proste na konzoli asi normalka, u PC hrace podivnost.

2. Zacal jsem to vzhledem k te konzolovitosti hrat na gamepadu, ale nevim jak to ovladat. Klavesove zkratky ve hre jsou, ale vysvetleni, kde jsou jaka tlacitka na gamepadu zcela chybi. Ted jsem se dostal do souboje se dvema vlky a nemam tucha co delat. Oni me napadnou hrozne zblizka, lukem nezamirim, ale mam u pasu takovej bodec na klacku, ale jestli to jde nejak pouzit nebo jestli se nechapu jak ma pouzit ten luk?

Jednoduse, jestli to tady nekdo hral na gamepadu a pamatuje si to, tak bych potreboval nejak vysvetlit, jak se to ma ovladat, protoze proste jinak jsem zase v koncich. :-/

Řešení:

Dohrano.

Jak jiz jsem tu psal, nektere veci jako rozliseni titulku, cistej preklad mluveni versus komplet titulky i se zvukama, mistama hodne jeta kamera nebo zaseknuti sipek, nemackam nic, ale postava stale chodi, a tak dale, proste hra ma sve mouchy, ale celkove jsem spokojenej. Hlavne to je typicka cista akce a zadna hopsajda ala predchozi dily Tomb Raidera, tudiz brat na to gamepad je nesmysl. Na klavesnici+mysi jsem si hru uzil snad az na stresujici zaver, ale tak to proste ve hrach casto byva.
Pokud jsem tu kdysi zaznamenal komentare, ze finalni boss z Two Worlds je neuhratelnej, sam jsem ho dal, ale bylo to o nervy, tak tady je to hodne podobny. Neco jako skoro finalni boss je dost silenej a z neznalosti nekterych hernich technik jsem musel na youtube. Dostaval jsem na prdel a az teprve po podivani se, jsem si uvedomil, ze je treba hopsat (skakat) a ne behat, znacne to zvysovalo sanci na preziti. Celkove je "finale" rozdeleno na tri party, pricemz v poslednim partu krome bosse stale pribyvaji nepratele, pocitam ze se tam jede na nekonecno, coz nemam ve hrach rad. Tudiz neuhratelne. Pak jsem ale zjistil, ze proste nevsimat si tech smejdu okolo a prat to do bosse, cim rychlejs, tim lepe a skutecne byl za chvili KO.

Nerva jsem chytil teprve nasledne, kdyz jsem zjistil, ze to nebyl posledni souboj. Ten prisel hned potom a byl uz v tak sileny rychlosti, ze jsem nestihal ani cist titulky, co mam delat, tudiz nakonec jsem zvolil strategii, ze jsem si nejprve precetl titulky na nekolikrat a potom uz to vypadalo ok, ale cele to finale vyvrcholilo strelbou na presnost, coz neni uplne muj salek kavy, takze opet snad desetkrat opakovacka, ale nakonec se zadarilo.

Proste jestli mela hra tri obtiznosti, tak finale je pro vsechny stejne hardcore a da zabrat. Nicmene dal jsem to a vidim to tak, ze si casem poridim a zahraju i dalsi dily tohoto akcniho rebootu Tomb Raidera.

Dohrano.

Jak jiz jsem tu psal, nektere veci jako rozliseni titulku, cistej preklad mluveni versus komplet titulky i se zvukama, mistama hodne jeta kamera nebo zaseknuti sipek, nemackam nic, ale postava stale chodi, a tak dale, proste hra ma sve mouchy, ale celkove jsem spokojenej. Hlavne to je typicka cista akce a zadna hopsajda ala predchozi dily Tomb Raidera, tudiz brat na to gamepad je nesmysl. Na klavesnici+mysi jsem si hru uzil snad az na stresujici zaver, ale tak to proste ve hrach casto byva.
Pokud jsem tu kdysi zaznamenal komentare, ze finalni boss z Two Worlds je neuhratelnej, sam jsem ho dal, ale bylo to o nervy, tak tady je to hodne podobny. Neco jako skoro finalni boss je dost silenej a z neznalosti nekterych hernich technik jsem musel na youtube. Dostaval jsem na prdel a az teprve po podivani se, jsem si uvedomil, ze je treba hopsat (skakat) a ne behat, znacne to zvysovalo sanci na preziti. Celkove je "finale" rozdeleno na tri party, pricemz v poslednim partu krome bosse stale pribyvaji nepratele, pocitam ze se tam jede na nekonecno, coz nemam ve hrach rad. Tudiz neuhratelne. Pak jsem ale zjistil, ze proste nevsimat si tech smejdu okolo a prat to do bosse, cim rychlejs, tim lepe a skutecne byl za chvili KO.

Nerva jsem chytil teprve nasledne, kdyz jsem zjistil, ze to nebyl posledni souboj. Ten prisel hned potom a byl uz v tak sileny rychlosti, ze jsem nestihal ani cist titulky, co mam delat, tudiz nakonec jsem zvolil strategii, ze jsem si nejprve precetl titulky na nekolikrat a potom uz to vypadalo ok, ale cele to finale vyvrcholilo strelbou na presnost, coz neni uplne muj salek kavy, takze opet snad desetkrat opakovacka, ale nakonec se zadarilo.

Proste jestli mela hra tri obtiznosti, tak finale je pro vsechny stejne hardcore a da zabrat. Nicmene dal jsem to a vidim to tak, ze si casem poridim a zahraju i dalsi dily tohoto akcniho rebootu Tomb Raidera.