Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vězí za hromadnou expů zdarma?

Je šílené kolik expů sem dostal zdarma, už sem se tahle dostal z ůrovně 66 na 70, co podle vás za takovým rozdáváním zdarma je? Podle mě jde o to nakopnout malé levely aby získaly závislost na levelování nebo aby vysoké levely začaly levelovat víc (např. 100) a necítíli se vyjimečně když jim začnou malé lvl šlapat na paty :D

To neni rozdavani zdarma. Jeden ze zdroju XP jsou odznaky, takze jsi pravdepodobne nakoupil furu levelu odznaku letosniho summer sale. Ten odznak je skoro zadarmo vzhledem k tomu, jak snadno se na nej ziskavaji body.

edit: Tak schvalne jsem to vyzkousel, staci vzit nejakou hru kde mas splneno hodne achievementu (popripadne trochu svindlovat), stahnout ji, nechat ji 30 minut pustenou a jsi s bodama prakticky na maximu. Cela ta Valve hra je celkem nedomyslena.