Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vězí za hromadnou expů zdarma?

Je šílené kolik expů sem dostal zdarma, už sem se tahle dostal z ůrovně 66 na 70, co podle vás za takovým rozdáváním zdarma je? Podle mě jde o to nakopnout malé levely aby získaly závislost na levelování nebo aby vysoké levely začaly levelovat víc (např. 100) a necítíli se vyjimečně když jim začnou malé lvl šlapat na paty :D

Myslíš na Steamu?

"Máš expy, jsi king. Nemáš, jsi beznadějná nula!"

Jistě lidé s tímto názorem existují.

Mně naopak jsou všechny expy, achievementy a podobné zbytečnosti zcela u zadele a nakopnutí se jistě konat nebude. Je mi naprosto jedno, zda nějaké čísýlko je 10, 100 nebo 1000.

Škoda, že si hráči nemohou XP přeprodávat, to bych měl přesně nula XP ;-)

To neni rozdavani zdarma. Jeden ze zdroju XP jsou odznaky, takze jsi pravdepodobne nakoupil furu levelu odznaku letosniho summer sale. Ten odznak je skoro zadarmo vzhledem k tomu, jak snadno se na nej ziskavaji body.

edit: Tak schvalne jsem to vyzkousel, staci vzit nejakou hru kde mas splneno hodne achievementu (popripadne trochu svindlovat), stahnout ji, nechat ji 30 minut pustenou a jsi s bodama prakticky na maximu. Cela ta Valve hra je celkem nedomyslena.