Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Investice do csgo beden

Zajímalo by me jestli si myslíte ze se na tom dá vydělat, ačkoliv jich je každý nden méně třeba operation pheonix stala ještě před týdnem 9 centy a nyní stoji 11

Já teď koupil 20 breakout beden, věřím tomu.
Takhle ti to řeknu: starší bedny půjdou nahoru, jen pokud se csku udrží a nebo ještě lépe zvětší počet hráčů, protože staré bedny už téměř nepadají.

Krásný příklad máš hydra casu, která padala jen z operace a pak už ne (což nikdo nevěděl, vždy bedny začali po operaci padat všem). Prodávali se pomalu za nějakých 10 centů a teď je bedna 4,5 eurech.
Pokud chceš do beden investovat tak jedině těch kterých už moc není, a nepadají. Např. Winter offensive, Vanguard, Breakout, Phoenix, Huntsman..

Spekulovat na bednach za par centu je o nicem, pokud si neudelas bota na automatizaci. Kdyz jsem v tom jeste jel, tak jsem napriklad pri turnaji skupoval souvenir skatule cbble a po mesici je prodaval za dvojnasobek a vic (nebavime se o centech ale o 30+ euro za kus), to byla prakticky sazka na jistotu, protoze to byla prakticky jedina sance na dragon lore (ci jine, tehdy drahe skiny). Taky jsem jednou skupoval bedny, kdyz jsem zjistil ze maji prestat normalne dropovat pri zapasech, taky sli pak dost nahoru. Ale piplat se se stovkama beden kde mas zhodnoceni taktak jeden centik na kus, to delat manualne nema cenu.

Csko je bude hrát furt, nebo možná trošku míň lidí ale určitě ještě budou lidí hrát, myslím 4 cent.za kus samozřejmě že když koupim třeba 1000 beden.zaplatím třeba. 40eur, nq zbraně moc nevěřím, nechápu jak může cena stoupat když je furt má někdo v inventari. Zatímco bedny mizi

Jistě. Politika Valve možnost výdělku z in-game předmětů skoro znemožnila. Ale i přesto je stále lze prodat přes třetí stranu.
Asi je dobré zmínit, že se spíše jedná o dlouhodobější investici s tím rizikem, že když Valve zase přitvrdí, nemusel by člověk dostat za své in-game předměty nic.