Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Investice do csgo beden

Zajímalo by me jestli si myslíte ze se na tom dá vydělat, ačkoliv jich je každý nden méně třeba operation pheonix stala ještě před týdnem 9 centy a nyní stoji 11

Jistě. Politika Valve možnost výdělku z in-game předmětů skoro znemožnila. Ale i přesto je stále lze prodat přes třetí stranu.
Asi je dobré zmínit, že se spíše jedná o dlouhodobější investici s tím rizikem, že když Valve zase přitvrdí, nemusel by člověk dostat za své in-game předměty nic.