Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hral nekdo Assassins Creeda 2

Potrebuju se zeptat, jestli existuji cheaty do hry Assassins Creed 2.

Proc je chci vam sdelit nemohu, bylo mi to smazano a lepe to neumim.

Ale vazne je potrebuju. Prosim dejte mi tipy na cheaty, pokud existuji nebo vam to muzu vysvetlit pres SZ, tady to verejne neni mozne, vladne tu CENZURA. :-/

Dwane Dibbley: Diky, bylo to tak. Zkusil jsem to znovu v jinem poradi a peclive si vsimal, jestli se kazdy z kruhu po mem doskoku otoci tam, kam ma a opravdu otocili a potom se ta hrobka otevrela, takze pokracuju dal, ale bude to teda furt jeste dlouhy. Ted jsem trochu pokrocil, ale uz jsem se znovu zaseknul:

https://www.youtube.com/watch?v=yA10Vi8IDq0&list=PLi6xflQlxPD6Tn0_86v3L9L_JiWFOYg1o&index=25

7:34

Mam se v tichosti nalodit na lod a zabit ho, jenze narozdil od youtubera ja se tam proste k nemu nedokazu dostat, vsechno delam stejne, ale nez ho pichnu, tak me sejmou a kdyz se nejprve snazim sejmout straze, tak nikdy nedokazu dat vsechny driv nez me zpozoruji.

A to v mem pripade jsem teprve u tretiho s deviti fanatiku.

---
Zkusim zas na chvili neco jineho, ale potreboval bych nejakou min nasiraci hru nez je Assassins Creed, jdu neco pohledat.

Jako vzdy jedes hrubou silou. Nejdriv nadavas na bugy a pak chces zneuzit vterinky slowtime pri spozorovani abys oblbnul podminku ze nesmis byt spatren.
Pokud pujdes stejnou cestou jako to sproste jelito ve videu, tak jednoduse pichni typka na molu (zespoda), vypichej straze na lodi co tam chodej (opet zespoda, at se tam nevalej mrtvoly) pak pichnes najednou ty dva u kormidla a skocis na hlavniho kaspara. Uplna banalita, pokud teda alespon trochu premyslis a nejedes ciste podle okoukane hovadiny.

Nevim, jak jinak nez on.
Ja teda zacal s tim, ze jsem se snazil, jak rikas, sundat ty straze zespoda, jenze nikdy se mi nepodari vsechny, on mi ten muj jouda vzdycky pri nekterem vleze na palubu. Sice jasna chyba z me strany, ale ten AC se diky debilni kamere ovlada tak spatne, ze dat vsechny ctyri strazne u boku je snad nemozny.
Pak jsem kouknul na gameplay a zkousel jsem to stejne jak on, ale nepodarilo.
Jeste si rikam zkusit sundat dolu jen dva z jedne strany a pak z te strany rychle skocit na toho obchodnika uprostred, jestli by to nestacilo. :-/

Pekny, ja to nakonec udelal tak, ze jsem zabil toho vepredu, co on zabil pistoli, ale zabil jsem ho taky na tajnacku z vody a potom ty dva co chodili z jedny strany na lodi a potom jsem udelal to co ten youtuber, co jsem daval odkaz ja. Proste jsem tam z ty strany vlitnul a zabil ho driv nez se ta druha strana a ty za nim stacili vzpamatovat.

Jinak pistoli jsem zatim za celou hru pouzil jednou, v ukolu, kde bylo receno, ze podminkou uspesneho splneni je zabit ho pistoli. Byl to ale vopruz, pistole se mi neovlada dobre a snad proto jsem uz i zapomnel, ze nejakou mam.

Jinak jsem postoupil dneska docela vpred, jsem u vzpominky, ktera me nechce nechat vstoupit, dokud nebudu mit vsechny stranky kodexu. Chybi mi dve a netusim, kde jsou. Bude to asi dlouhy. Sice napoveda hry (operatorka z pritomnosti) tvrdila, ze je mam vyznacene na mape, ale samo, ze je tam nemam nebo nevim, jak si je zpristupnit. Takze ted jdu zase na youtube zjistovat, jak na to. :-/

Hele, a tebe to baví, hrát podle YT gameplaye?

Pochopím, narazíš na "nepřekonatelnou pasáž", "nezdolatelného nepřítele", prostě na něco, co se stane maximálně jednou za deset let.. stokrát zahynu, nervy jako špagáty a po shlédnutí videa vidím, že jsem blb, protože jsem zapomněl udělat to a ono.

Ale abych musel koukat do návodu 10x za level, to bych tu hru už dávno hodil do šmelcu.

Dnes je to vegáč, na každou hru existují podrobné howto; když si vzpomenu, jak jsem si v roce 95 koupil na Invexu Dark Forces a asi v 6. misi (možná jiné, byla to mise s výtahy, hledání tajného vchodu do supertajné sekce..) zakysl snad na několik týdnů :-? ... to byla mnohem těžší situace. Nakonec jsem všech 14 misí (nemožnost save!) odehrál na hard, ale trvalo to :-) Hra tehdy stála třetinu průměrného výdělku, mimochodem...

Nehraju podle youtube gameplaye, pokud nemusim, ale vetsinou se stava, ze ano, takze uz si najdu gameplay cele serie casto dopredu a hodim do zalozky a jak ve hre neco nejde, tak uz specham na youtube. :-)

Ale treba u Dishonored jsem si to taky nasel dopredu, ale myslim, ze jsem snad za celou hru koukal na jednu vec, ze jsem nevedel jak, myslim hned nekde ze zacatku. Ale u tehle hry teda jsem koukal na hodne gameplaye, ale az vzdycky po splneni mise. Ono totiz bylo hrozne zajimavy sledovat, jak vedly k cili ruzne cesty, nekdy youtuber nasel lehci cestu, ze jsem si rikal safra to jsem taky mohl objevit, ale rekl bych ze i vetsinou jsem mel vetsi radost z cesty, kterou jsem si vybral ja. Kazdopadne zajimave a hra bude mit dobrou znovuhratelnost, verim, ze hodne hracu si to da nekolikrat, ale ja ten cas nemam, takze treba jednou, ale to uz si stejnak nebudu pamatovat ani ten muj prvni pruchod. :-)

No u AC bych byl na gameplayi casteji, ale nejde to prepinat skrz okna, pak to spadne, takze spis u velkych zaseku, ale presto jsem rad, ze gameplay je, protoze bez nej nevim nevim.

U Zaklinace 3 jsem myslim vubec gameplay nemel, ale az se do toho konecne jednou pustis, tak ti hodne doporucuju se predem kouknout na navod na webu ohledne pribehovych voleb. Hra ma jeden spatnej konec a dva happy-endy. Ja to chtel hrat na jeden z happy-endu, ale nakonec jsem chyboval a uhral jsem druhej happy-end. Nicmene kdybych to byval nedal a hra mi dopadla spatne, to byste tu videli, nenechal bych na hre nit suchou. Nedokazu si predstavit, ze by takova hra nemela dopadnout happy-endem. Povazuju teda za jedinou chybu Zaklinace 3 to, ze vyvojari pripustili i moznost spatneho konce a kvuli tomu je treba si to dopredu pohlidat a ucinit ve hre spravne volby. Sice nekdo tvrdi, ze pokud se v roli hrdiny hrac nechova jako antisocialni kripl, ze to spatnym koncem dohrat nelze, ale ja jsem jineho nazoru, doporucuju si to radeji predem ohlidat.

Napriklad ted mam za ukol se dostat k Borgiovi, utikam jim a oni rvou "Zavrete branu", dobehnu k brane vcas a tam narazim do neviditelne prekazky a umiram. Nemam tucha, co zase kriplove z Ubisoftu chteji a tohle je synonymum pro vsechny ubisofti hry, jinymi slovy pokud ty genericke sracky hrajes dost dlouho, tak vedet budes, ale ja nehraju a proto netusim. Tudiz mam dve moznosti, nehrat nebo jit na gameplay a sam pises, ze si chces AC projit kvuli modelum architektury, ktera je ve hre zajimave ztvarnena, no ja si chci v podobnem duchu projit celkou hru a jestli k tomu mam vyuzit i gameplay, tak s tim nemam problem.

(Pro mravnostni policii: pokud se vam zase nebude libit moje vyjadrovani, tak klidne napiste, jak na to lepe, aby to vyznelo stejne a rad to zmenim. Pokud nic, tak mazanim prispevku nicemu nepomuzete.)

Tak nakonec dohrano bez cheatu, jsem rad, ze to mam za sebou a ted dam neco jineho nez se vrhnu na Brotherhood.

Jinak ale co se tyka nekterych mych narku dost mozna uz u jednicky a nekterych komentaru delajicich ze me neschopneho, tak obrovske zlepseni hratelnosti AC2 po koupi gamepadu od Microsoftu. Predevsim preskoky a zhoupnuti, kterych jsem vubec nebyl schopen, ale i souboje byly najednou mnohem lehci, nektera komba, jak mi porad bylo razeno a pritom mne to neslo a byl jsem z hrani dost zoufaly, tak obrovsky rozdil na tom Xbox One S gamepadu. Proc tomu tak je netusim, nezda se mi pritom, ze by ten Logitech gamepad byl vadnej, tlacitka normalne funguji a smerove ovladace taky, ale proste nektere veci zacaly jit po vymene gamepadu jakoby samy. Jestli by bylo potreba gamepad nejak nastavit na citlivost, ja teda zkousel, ale nemelo to zadny vyznam, zatimco u toho noveho gamepadu jsem proste pripojil a hral a ono to najednou slo. Treba proste Ubisoft designuje hru pro Xbox a data z Xbox verze prevede do PC verze a je to proste odladene jen na ten Xbox ovladac. Divne, ale kazdopadne funkcni.

Ja chci hrat AC postupne, ale je toho hodne, takze nez se probojuju k modernim dilum, ktere mi dle videa budou vyhovovat, tak to bude chvili trvat. :-)

Ale ve skutecnosti to tak, jak by to z toho videa mohlo vypadat neni. Porad jsou v AC aspon co jsem videl gameplay Odyssey nepratele, ktere neni lehke zdolat. Jen je tam k tomu spousta nepratel, ktere jo. Nicmene, pokud se domnivas, ze je to obrat az poslednich let, co predvadi v Ubisoftu, tak ne neni. Heslem Ubisoftu je cim vice, tim lepe. Od toho se vsechno odviji. Proc je v AC2 73 rozhleden? Proc je ve Far Cry 4 asi milion orlu? A proc v Odyssey je zaplava nepratel? Protoze presne takhle vidi Ubisoft hry. Narvi tam toho co nejvic muzes. A logicky cim novejsi hry, tim toho musi byt vic a vic a vic. Ze s tim v ruku ruce jde zjednodusovani a zabijis 5 nepratel jednou ranou a behem minuty jich vybijes klidne sto, se vubec nedivim.

V podstate Ubisoft hry clovek asi hraje jen kvuli te grafice, ta je casto obdivuhodna, ale nejaky pribeh postaveny na nejake smysluplnosti nebo v tvem pripade, ze bys tam hledal gameplay, to asi tezko. :-/

(Rozehral jsem Deus-Ex: Humans Revolution.)

Za predpokladu, ze bych mel pozadavek smerem k Ubisoftu na zlepseni stavu, ale ten ja nemam. Ja chci maximalne sirit mezi hraci, ze hry Ubisoftu nejsou tak dobre, jak rika reklama Ubisoftu. Jinak s Far Cry uz jsem skoncil a myslim, ze s vetsinou her Ubisoftu take, leda AC me zajima kvuli grafice a hernimu svetu, ikdyz samotny gameplay je blby.

I recenzenti jsou jenom lidi podlehajici reklame.

Mozna mas ale pravdu a jen ja a par dalsich kritiku nechapeme, co je na stale se opakujicim totez tak pekne, ze to muze mit nekdo rad. Ja kdyz se zeptam kohokoli na to proc hraje Far Cry 5 kdyz je ta hra uplne stejna jako Far Cry 4 akorat se zmenily textury, pricemz ty uz se zmenily jednou od Far Cry 3 a hry jsou absolutne na jedno brdo s nulovym rozdilem, tak bud se mi dostane odpovedi, ze nejsou. To nepochopim, protoze objektivne jsou a kazdy to proste musi videt. Nebo pokud si hrac uvedomuje, ze je to furt to same, tak s tim souhlasi a rekne, ze to tak ma rad. Neverim, ze nekdo muze byt rad za to, ze muze furt dokola hrat to same, myslim si teda, ze musi byt zmanipulovany reklamou nebo proste kouka po grafice a gameplay ho nezajima. A to je i muj pripad v pripade AC, obdivuju grafickou designovou stranku hry.

Ne, relevantní recenzenti jsou lidé, kteří se v herním byznysu pohybují x let a mají už něco odehráno a hodnotí to objektivně. Podléhají reklamě? Co to je za blbost? To bych pak mohl dementovat uplně všecko s tím, žes podlehl druhé straně.

Počkat, já vlastně můžu. Ty hry nejsou stejné, jen ty si podlehl internetu v tom, že jsou. Jsi jen obětí negativní reklamy.

Nejsem, protoze jsem nikoho neslysel rikat, ze ty hry jsou stejne, nejdriv jsem je hral nebo se koukal na gameplay a prvni co me uderilo, ze jsou ty hry furt stejne, tak jsem teprve zacal patrat a zjistil jsem, ze nejsem jedinej, kdo si to mysli, tudiz nemuzu byt obeti negativni reklamy. :-)

Ale jak rikam, treba to vazne nekoho muze bavit furt dokola hrat to same, mozne je vsechno.

Tak dodatecne musim rict, ze AC Oddysey se mi HODNE zamlouva. Je velmi podobny Origins, ale spousta veci je vylapsenych/dotazenych, takze parada. Hlavne level scaling funguje (minimalni level nepratel je vzdy na stejne urovni s hracem), coz byl problem u Origins, kde jsem po necelych peti hodinach byl levelu nad nepratelama a i na nejvyssi obtiznost to bylo nudne lehke (bez debat nejlehci hra na nejtezsi obtiznoct, co jsem kdy hral). Dulezite je odmyslet si z nazvu Assassin Creed a je to velmi dobra open world RPG hra.

Kdyz ty vedlejsi qeusty jsou vetsinou lepsi nez ten hlavni. Obavam se, ze je projedu vsechny, i mapu prolejzam a kompletuju celou. Bohuzel mam uz postavu vypiplanou tak, ze uz nikdo nema sanci a jen diky te maximalni obtiznosti a level scalingu to neni nuda protoze me i blba slepice (normalni slepice ve vesnici, zadna zmutovana obri slepice) sunda na dve, tri rany. IMHO Ubi udelal chybu, ze tohle (Origins+Odyssey) nerozjel pod fungl novou znackou.