Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účet Origin od EA můžou zabanovat?

Dobrý den,
včera jsem si založil účet u EA a chtěl bych se zeptat, jestli mi můžou zablokovat účet v případě kdy mám v pc nainstalovaný program, ke kterému jsem použil key-gen. Dozvěděl jsem se, že v případě nálezu nelegálního software, bude účet zablokován - a to bych nerad, protože je teď akce na hru od EA zdarma.
Díky za odpověď

Nepravdepodobne, ale jiste mozne. Co jsem slysel, tak se nekomu stalo, ze mel nainstalovanou nejakou cracklou hru od EA a nasledne kdyz nahodil do PC jinou EA hru, tak mu to neslo spustit, dokud neodinstaloval predchozi warezovou hru.
Nicmene to jeste neznamena, ze EA neco aktivne vyhledava, mohl byt crack predesle hry nekompatibilni, pokud se instaloval v ramci cracku i crack na Origin. Nasledne pak legalni verze nemohla spravne fungovat.

Kazdopadne, pokud mas v PC warezove hry, tak byt tebou, tak je pred instalaci Originu a te hry zdarma odinstaluju a PC si zkontroluju na viry a adware.

https://www.malwarebytes.com/adwcleaner/

https://www.eset.com/cz/online-scanner/

Ohledne ostatnich warezovych programu v PC bych to neresil, ovsem stejne zvaz, jestli to opravdu potrebujes. Dnes je takova situace, ze temer vsechno je nahraditelne nejakym programem zadarmo.

Nepravdepodobné.
Pokiaľ sa inštaluje niečo od Originu, určuje sa cesta inštalácie (prípadne sa nechá default path) - a len tam potom Origin overuje. A pokiaľ sa nepokúšal tú warez hru registrovať - Origin nekontroluje hry tretích strán, z iného zdroja.