Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účet Origin od EA můžou zabanovat?

Dobrý den,
včera jsem si založil účet u EA a chtěl bych se zeptat, jestli mi můžou zablokovat účet v případě kdy mám v pc nainstalovaný program, ke kterému jsem použil key-gen. Dozvěděl jsem se, že v případě nálezu nelegálního software, bude účet zablokován - a to bych nerad, protože je teď akce na hru od EA zdarma.
Díky za odpověď

Nepravdepodobné.
Pokiaľ sa inštaluje niečo od Originu, určuje sa cesta inštalácie (prípadne sa nechá default path) - a len tam potom Origin overuje. A pokiaľ sa nepokúšal tú warez hru registrovať - Origin nekontroluje hry tretích strán, z iného zdroja.