Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závodní hra s tuningem

Čus existuje vůbec hra podobná need for speed underground 2 ? Jelikož mi na win7 64bit NFSU padalo tak sem hledal nějakou podobnou hru ale zjistil jsem že snad žádná neexistuje.Chtěl bych tunit auta a jezdit nočníma ulicema .... aby ta hra měla stejně tak krásný zvuky těch aut jako zmíněné NFS.Noc, tuning, podsvícení... všechny hry jsou budto ve dne což mě nějak neba nebo okruhy ... a to mě taky neba Díky

Ne Carbon je blbost, posledni slusny tradicni neokruhovy NFS byl Most Wanted, ale ani ten nebyl dobry jako oba Undegroundi (1+2). Z okruhovejch byl super Shift, ale to tazatel nechce.

Odpoved neznam, od Most Wanted (2005) respektive tich Undergroundu uz tyto hry nehraju, protoze cokoli jsem vyzkousel, tak bylo blby.

Most wanted tedy ten puvodni (2005) jsem zkousel... jako nebavi me to a nvm proc.Ta grafika je jakoby vyblita ty barvy jsou hrozne zvlastni ale to by se dalo prekousnout.Jenze ten jizdni model je opravdu prisernej.Vubec mi to nesedelo.Asi fakt takova hra co hledam neexistuje si myslim.Ja jsem hroznej milovnik automobilnich zavodu a tuningu se starsimi auty (ne nejake hnusne nechutne vykopavky jako lambo nebo ferrari a proste podobne ,,sportovni auta"") nevim no... ze vsech her co sem prosel se mi asi nejvic libi ten burnout paradise ale i tak to neni uplne ono co hledam... no premyslim ze si koupim nejakou starou vykopavku za 1000kč s win xp a budu na ni hrat jen underground 2 kdyz to na novych pc nevali teda aspon me.

edit: proc je carbon blbost? Ja to nehral takze nevim ale zda se mi to jako asi nejlepsi moznost toho co hledam... stary auta tuningy nocni zavodeni... z videii to vypada jako takova napodobenina NFSU2 v trochu lepsim grafickem kabatku

Carbon je v podstate datadisk k Most Wanted, takze jestli te nebavil ten, tak Carbon, kterej mi prisel ve vsem horsi, urcite nebude taky.

Leda zkusit nejake ty novejsi hry, snad se tam strida i pocasi a den a noc? Uplne si jistej nejsem. Myslim tim Forza Horizon (nehral jsem, vadi mi rizeni vlevo) nebo The Crew 1 a 2, taky jsem nehral, takovy divny, ale asi z tech novejch her furt asi nejlepsi co se kde da sehnat.
Zkus mozna DiRT 2 a 3, sice tuning neni, ale zabavne to je.

Jinak se obavam, ze fakt jedine nekde sehnat stare PC na ty puvodni Underground.

Mimochodem, podobna situace s motosportem, na MotoGP 2002 se dodneska zadna dalsi moto hra nechyta.

Tak jsem nakonec zkusil hodně NFS dílů a prostě stejně jsem skončil u carbon... je to ono co hledám jen mě trochu mrzí oproti underground 2 slabší tuning... (málo dílů, zmizeli neony) každopádně pokud nemůžu hrát NFSU2 tak tohle je asi nejlepší možnost...

Můžeš zkusit Forza Horizon 4, otevřený svět, velký výběr aut (ačkoliv chybí Toyota a Mitsubishi), zajímavý jízdní model s dobrým pocitem z jízdy. Tuning tam je taky, jak vizuální, tak performance. Jo a střídá se tam den/noc plus roční období (to se mění vždy po týdnu).
Hra se odehrává v UK, takže se jezdí vlevo, RedMaX psal, že mu to vadí, ačkoliv pro to nevidím důvod v závodní hře, kde využíváš celou šířku vozovky (a pohled z kokpitu nemusíš používat pokud ti vadí volant na pravé straně).

To jsi mu poradil dobře asi nejlepší závodní hru vůbec na PC, i když to bude chtít trošku lepší PC s Win 10 a ms účtem pak pohoda, jde fakt o čistě ryzí závodní hru, kde si zajezdíš na všechny způsoby, sám jsem odehrál pár desítek hodin a odemknul jsem několik stovek aut, která jsou naprosto parádně vymodelované včetně interiéru atd. jenom mínus někdy špatnej zvuk motoru aut, jakoby si ulehčili práci a použili jeden zvukovej soubor pro vícero aut. Jinak graficky špička i optimalizace (DX12) hraju ve 4k s MSSAx2 v HDR1000 a libová kvalita zobrazení.

PS: Mitsubishi asi měli problém s nějakou licencí či co, ale nedávno jich pár přidali updatem zdarma (např. Eclipse, Lancer EVO...)

Nazdar
- Jestli ti jde opravdu prevazne o tuning, tak se podivej na "The Crew 1/2" coz by IMHO mohlo tvé pozadavky splnovat .., ale vyse zminena Forza (od Vondrs) by také nemusela byt spatna volba i kdyz ten tuning tam neni tak na prvnim miste.