Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závodní hra s tuningem

Čus existuje vůbec hra podobná need for speed underground 2 ? Jelikož mi na win7 64bit NFSU padalo tak sem hledal nějakou podobnou hru ale zjistil jsem že snad žádná neexistuje.Chtěl bych tunit auta a jezdit nočníma ulicema .... aby ta hra měla stejně tak krásný zvuky těch aut jako zmíněné NFS.Noc, tuning, podsvícení... všechny hry jsou budto ve dne což mě nějak neba nebo okruhy ... a to mě taky neba Díky

Ne Carbon je blbost, posledni slusny tradicni neokruhovy NFS byl Most Wanted, ale ani ten nebyl dobry jako oba Undegroundi (1+2). Z okruhovejch byl super Shift, ale to tazatel nechce.

Odpoved neznam, od Most Wanted (2005) respektive tich Undergroundu uz tyto hry nehraju, protoze cokoli jsem vyzkousel, tak bylo blby.

Tak jsem nakonec zkusil hodně NFS dílů a prostě stejně jsem skončil u carbon... je to ono co hledám jen mě trochu mrzí oproti underground 2 slabší tuning... (málo dílů, zmizeli neony) každopádně pokud nemůžu hrát NFSU2 tak tohle je asi nejlepší možnost...