Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INFO: aktualizace Bordelands 1+2

Pokud nechcete přijít o češtinu B2, zazálohujte si celý adresář hry na Steamu co nejdříve, ještě před jeho spuštěním. Aktualizace ji rozhodí, něco je česky, něco anglicky. Asi se to bude dát nějak opravit, nepátral jsem. Nestojím o vylepšení, proto na aktualizaci hážu bobek a zůstávám u starší, ale kompletně české, verze.

Avizovaná aktualizace B1 se pravděpodobně týká té "enhanced" verze. Majitelé obyčejné GOTY jsou zatím v klidu, ale jeden nikdy neví, raději jsem zazálohoval i to.

Ono se dá ze Steamu nedokumentovaným způsobem přes konzoli stáhnout i starší verze her, ale tahle prostá záloha je rychlejší a pohodlnější…

:i:

Možná(??) stačí zazálohovat jen soubor "WillowMenu.int" z adresáře
d:\Hry\STEAM\steamapps\common\Borderlands 2\WillowGame\Localization\INT\
(tedy z minulé verze hry s aplikovanou češtinou)

(já si s tím hrát nebudu, stačí mi ta minulá verze)

Ono se dá ze Steamu nedokumentovaným způsobem přes konzoli stáhnout i starší verze her

Nebylo by mozne nejake vysvetleni jak na to?

Bohuzel nemam hry nainstalovane, tudiz treba u Dishonored 2 budu muset hrat v anglictine, kdyz to prekladatele odmitaji predelat na neDenuvo verzi. Nechapu, ze se s takovou hrou nekdo preklada a pak se na to vybodne a odmitne to predelat, kdyz vetsina prace s prekladem uz byla udelana a ted uz si to nikdo nezahraje, pokud se nejak nepodari sejmout tu starou verzi.

Ten manager lokalizaci, kdyz stahnu, tak cestina funguje i na neDenuvo verzi? Jsem prave onehda hledal info okolo Dishonored her, pac mam v planu po dokonceni Risen 3 zacit nejprve Dishonored a pak hned i dvojku a nekde jsem prave cetl, ze na D2 je cestina nefunkcni, ze ta zverejnena cestina uz do toho nejde dostat zadnym zpusobem. Takze to neni pravda, pres toho managera by to jit melo i na aktualni steamackou verzi nebo budu muset kazdopadne poresit, abych ziskal starsi verzi te hry?

ok dik oboum za info, to se omlouvam, ono to neni zase tak dlouho, ale nejaka doba jiz to je, plan byl, ze touhle dobou uz to Dishonored budu davno hrat, ale cas extremne leti, ale Risen 2 se ukazal jako paradni hra, Risen 3 je uz o neco horsi a hlavne je dlouhy, moc dlouhy, pravdepodobne to budu hrat jeste o velikonocich. :-)