Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INFO: aktualizace Bordelands 1+2

Pokud nechcete přijít o češtinu B2, zazálohujte si celý adresář hry na Steamu co nejdříve, ještě před jeho spuštěním. Aktualizace ji rozhodí, něco je česky, něco anglicky. Asi se to bude dát nějak opravit, nepátral jsem. Nestojím o vylepšení, proto na aktualizaci hážu bobek a zůstávám u starší, ale kompletně české, verze.

Avizovaná aktualizace B1 se pravděpodobně týká té "enhanced" verze. Majitelé obyčejné GOTY jsou zatím v klidu, ale jeden nikdy neví, raději jsem zazálohoval i to.

Ono se dá ze Steamu nedokumentovaným způsobem přes konzoli stáhnout i starší verze her, ale tahle prostá záloha je rychlejší a pohodlnější…

:i:

Možná(??) stačí zazálohovat jen soubor "WillowMenu.int" z adresáře
d:\Hry\STEAM\steamapps\common\Borderlands 2\WillowGame\Localization\INT\
(tedy z minulé verze hry s aplikovanou češtinou)

(já si s tím hrát nebudu, stačí mi ta minulá verze)