Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 nejde nainstalovat čeština

Zdravím koupil jsem si origo krabicovou verzi GTA 5 chtěl jsem naistalovat cz titulky http://gtav.lokalizace.net/
Hned na začátku instalace mi to píše "nemáte podporovanou verzi hry.Instalace nemůže pokračovat!
Koukal jsem na návod(video) jak se čeština instaluje a tam to pánovi jde tak proč mě ne jak můžu mít jinou verzi když mám také GTA 5 hra vypadá uplně stejně jako na videu. Děkuji za odpověď Zdeněk

ja mam Epic Games a mam tutu verziu pluginu na hre 1.0.2612.1 a manager pýta 1.0.2545.0 a potom asi preto nefunguje poslednu aktualizáciu mal manager na Vianoce pol roka do zadu pred rokom som GTA hral normálne v češtine potom som ho vymazal ved zaberá 130 gb aby som hral aj niečo iné teraz 2 dni do zadu stiahol znovu a už je tu tento problém snažím sa to obísť ako viem nefunguje mi mazať subori v samotnom GTA a ich nasledna obnova ani force mod nepomáha a stale rozmýšlam jak to obísť alebo prepisať aby si GTA myslelo že funguje na starom plugine len kedže som mal hru vymazanu tak tam starý plugin v samotnej hre v PC nemám a stiahnuť sa nedá

Instalace češtiny je dělána rozdílovým patchem, takže si musíš sehnat přesně soubor update.rpf z předchozí verze. Jinak nemáš šanci to obejít.

-zálohovat původní update.rpf
-nakopírovat starší verzi souboru update.rpf
-v manageru zap force mode a nainstalovat cz
- nakopírovat zpět zálohovaný update.rpf

Může to fungovat a nemusí, odpoved ti dají ti co měli cz nainstalovanou a hra se jim aktualizovala a cz jim i tak funguje..
Jinak je třeba počkat až autoři cz upraví.

Funguje to, hraju GTA5 na Steamu česky.

Stačí ve Steamu (předem, po aktualizaci je pozdě) nastavit aktualizaci hry až při spuštění, hru nespouštět a počkat pár hodin, jeden den, až se na YT objeví návod na downgrade. Pak prostě zazálohovat pár souborů (teď jich bylo 5), hru aktualizovat, aby to Steam zaregistroval, a nakopírovat soubory zpět. Já mám pro každý případ zazálohovanou kompletní hru v češtině, za celou dobu jen jednou záloha nezafungovala (když R* překopali toho svého sociálního klienta), češtinu si do hry vrátím prakticky okamžitě po aktualizaci. Následně, až lokalizace.net vydá opravený plugin, jej nahodím a zazálohuji opět celou funkční hru.

Ale jde. Musíš to udělat v manažeru lokalizace.net, kterým jsi tam tu češtinu narval.
V krajním případě prostě smaž příslušné soubory hry, které čeština přidala/změnila a ověř instalaci na Steamu, Epicu nebo v tom rockstářím launcheru, pokud jsi hru kupoval tam.
A úplně v nejkrajnějším případě lze hru smazat a nainstalovat znova.

fuha tak tu hru asi budem fakt musieť vymazať a nainštalovať znova no tomu som sa chcel vyhnuť stahovať na novo 130 GB mi zaberie 20 hodín doslova si zase nepozriem na PC ani Film bez spomaleneho netu kým to nestiahne najvyší čas investovať peniaze na optiku :D :D alebo sa vrátim naspäť do školy a skúsim tento krát zmaturovať z cudzích jazykov a pre istotu znova neprepadnúť len bude musieť niekto za mna chodiť do roboty a davať mi svoje peniaze :D

tiež mám ten problém proste epicg games si povie že spraví aktualizáciu na novú verziu a zrazu nič nefunguje manager spravil naposledny aktualizáciu na vianoce pol roka do zadu tak mam smolu lebo hru neviem zmeniť na starý plugin a manager už asi nemá nervy to každu chvilu meniť tak na to serie takže GTA už bude bez češtiny naveky lebo skušal som všetko a neexistuje sposob jak to zmeniť jedine že začnem vytvarať na hru svoju vlastnu češtinu jediný problém že neviem po anglicky