Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá otázka origin odinstalace

Čus... jen mám malou otázku... nainstaloval jsem origin, stáhl apex... zjistil jsem že mi apex nejde odinstaloval origin a pak apex ... potom jsem ještě vymazal zbylé složky apexu a originu co mi našlo ve vhledávání... stačí to ? Nebude se mi nic jiného spouštět na pozadí z originu ? Nebo bych měl ještě extra něco někde odebrat abych neměl zafiflený pc ?

No já původně myslel že to bude jak se steamem on ti tuším smaže rovnou i hry ... Pak se podivam na ten program... Nakonec jsem rád že mi to nejde a mohl jsem to v klidu odinstalovat ... Ten origin je děs.... Totálně nepřehledné a možnosti oproti steamu žádné... Přijde mi to prostě jak levná čínská náhraška steamu udělaná 15 letymi dětmi v malování .. nvm no dík za odpovědi

Tak je potřeba vědět, co od klienta požaduješ. Mně by opravdu stačila jen instalace a spouštění her. Steam je tu dlouho, vyspěl, má prostě náskok :-) Origin a Uplay jsou o kus horší (možnostmi), Epic je opravdu slabota. Vyhovuje mi i jednoduchý klient BigFishGames. Jiné nevedu a pokud bude cokoliv dobrovolné, nepovedu to taky.

Tohle: https://www.bigfishgames.com/
Mám rád match 3 hry v různých variantách, BFG je toho jednoznačně největší základna :)

Jakákoliv hra se dá bezplatně hodinu zkoušet; pokud tě tyhle indie hry baví, vyzkoušej třeba Magic Match, Arabesque nebo Cosmic Stacker.

Často mívají různé slevy a akce. A některé hry (např. Match Ventures, kterou hraju teď), to je záležitost na mnoho desítek hodin.

Báječné oddychovky (i když hraju vždy v tom "těžkém" režimu, tedy ne s nekonečným počtem tahů a neomezeným časem), které nutí občas i dost přemýšlet.

Steam je tu dlouho, vyspěl, má prostě náskok

No sorry, ale kdyz prisel Steam, tak nebylo nic, museli si vsechno vymyslet. Ostatni ho jen zkopirovali a meli vsechno ujednodusene a clovek by po pravu mohl ocekavat, ze se i treba z chyb Steamu pouci a budou lepsi, jenze nic. UPlay na Steam jednoznacne nema, Origin je uplny sumitko, kde pulka veci vubec nefunguje. A ten novej Epic, kterej se desne vytahoval, jak Steam dva roky studovali? Ty si z lidi delaj vyslovene legraci.

No, tak chci zkusit ten Apex, ale nedostanu se pres instalaci Ogirinu. Nedokazu prokazat ze nejsem robot :( maji tu ty blby rozmazany rozzrneny pidiobrazky a ja mam vyklikavat jen "ty spravny". Jak mam proboha poznat na rozmazanem obrazku 50x50 pixelu se zacpou na dalnici jestli na nem je autobus...

Jestli si dobre pamatuju, tak pri registraci Origin uctu, pak uz ne. Treba doted nepotreboval Origin ucet, ja bych ho taky nepotreboval nebejt FIFA18 a Unravel, pak uz tam mam jen dve hry zdarma a jinak nic.

---

Zkouset, zkouset a zkouset. Je to desive debilni, ale holt pres to musis prejit. Tenhle problem mame asi vsichni, Google vymyslel, myslim, ze to nakonec zobrazujou od nej. :-/

Takoveho trapeni kvuli dalsi blbosti z dilny batel rojal. Identicke jako vsechny obdobne hry pred tim, skocis z letadla na mapu, pul dne behas a sbiras veci, na nikoho nenarazis a pak te sejme nejakej kemper (coz je vpodstate cely mechanismus tohoto zanru). Akorat je to nove, takze streameri na to rychle nabehnou, nacez je nasleduje banda zombie followeru a hned je z toho "fenomen".

Ani ne. Ty si porad stezujes ze je vsechno uplne nejtezsi a naprosty blby. Ja si jednou postezuju na to, ze je to stejny jako vsechny ty batle rojaly predtim - skocis z letadla na mapu, dobu tam behas jak trotl aniz bys nekoho potkal a sbiras nahodne predmety, po hoooodne dlouhem behani te zastreli nejakej zakempenec - 10-15 minut bez jakekoli akce a muzes zacit znova. Jednou za hodinu se ti podari nekde zakempit a naoplatku si nekoho zastrelit. Naprosta nuda na obou stranach.
A jestli to prejde? Bohuzel dnes trendy udavaji streameri, a tem plati vyvojari/vydavatele aby hrali jejich hru. Zaplat dost streameru a tvoje hra je hit, ikdyby slo jen o VR slapani do hovna za doprovodu veselych zvuku.

My ten Q3A hrali po LANce, jenze nas bylo malo, tyhle hry to chce treba 20 lidi, jenze nas bylo 6, myslim, ze se tam dalo to doplnit botama, uz si to tak dobre nepamatuju. Bylo to na me moc rychle, takze jsem spis prohraval. Ono je to tezky, bud je to akce a logicky ten nejhorsi si to neuzije, protoze dostane zasah velmi brzo nebo je to spis o dobre pozici a potom je to zase nuda, kdyz se tam nekdo zakempuje a ty ho musis hledat. Ja hraju jen pribehove hry, kde si uziju pribeh a neni to jen o strileni, ktere mi neda nic navic. Bych to prirovnal, ze jedno je cteni knih a druhe je hrani fotbalu. Kazdy hned pozna co je co. ;-)