Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jednoduchá otázka origin odinstalace

Čus... jen mám malou otázku... nainstaloval jsem origin, stáhl apex... zjistil jsem že mi apex nejde odinstaloval origin a pak apex ... potom jsem ještě vymazal zbylé složky apexu a originu co mi našlo ve vhledávání... stačí to ? Nebude se mi nic jiného spouštět na pozadí z originu ? Nebo bych měl ještě extra něco někde odebrat abych neměl zafiflený pc ?

No, tak chci zkusit ten Apex, ale nedostanu se pres instalaci Ogirinu. Nedokazu prokazat ze nejsem robot :( maji tu ty blby rozmazany rozzrneny pidiobrazky a ja mam vyklikavat jen "ty spravny". Jak mam proboha poznat na rozmazanem obrazku 50x50 pixelu se zacpou na dalnici jestli na nem je autobus...

Takoveho trapeni kvuli dalsi blbosti z dilny batel rojal. Identicke jako vsechny obdobne hry pred tim, skocis z letadla na mapu, pul dne behas a sbiras veci, na nikoho nenarazis a pak te sejme nejakej kemper (coz je vpodstate cely mechanismus tohoto zanru). Akorat je to nove, takze streameri na to rychle nabehnou, nacez je nasleduje banda zombie followeru a hned je z toho "fenomen".

Ani ne. Ty si porad stezujes ze je vsechno uplne nejtezsi a naprosty blby. Ja si jednou postezuju na to, ze je to stejny jako vsechny ty batle rojaly predtim - skocis z letadla na mapu, dobu tam behas jak trotl aniz bys nekoho potkal a sbiras nahodne predmety, po hoooodne dlouhem behani te zastreli nejakej zakempenec - 10-15 minut bez jakekoli akce a muzes zacit znova. Jednou za hodinu se ti podari nekde zakempit a naoplatku si nekoho zastrelit. Naprosta nuda na obou stranach.
A jestli to prejde? Bohuzel dnes trendy udavaji streameri, a tem plati vyvojari/vydavatele aby hrali jejich hru. Zaplat dost streameru a tvoje hra je hit, ikdyby slo jen o VR slapani do hovna za doprovodu veselych zvuku.