Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funguje čeština do Dishonored 2?

Hra je momentálně ve velké slevě na wingamestores, https://www.wingamestore.com/product/5871/Dishonored-2/ a tak zvažuji její pořízení.

Na stránkách https://prekladyher.eu/preklady/dishonored-2.310/ je čeština ke stažení, ale poslední příspěvky z 10/2018 naznačují, že čeština se nedá nainstalovat, že nesouhlasí verze hry a češtiny

Čeština sice je na verzi Final 2.0 ale problém je v tom že verze češtiny lez instalovat na ver. 1.77.0.22 patch. Hra samotná je totiž už na Ver. 1.77.5.0 proto čeština nemůže fungovat s novější verzí hry. Proto nepůjde instalovat všem kteří mají verzi update Ver 1.77.5.0.

Jak to je? Funguje nakonec čeština na poslední verzi hry na Steamu? Nebo je nutný repack (jako u GTA5), prostě aktuální verzi "ponížit" na verzi, kdy čeština ještě funguje a kdy se dá nainstalovat? V tom případě - dá se sehnat?

Já si pro tyto účely hry, které se často mění a kdy poté čeština nefunguje, dopředu zálohuji, abych po updatu (o který třeba kvůli multi stejně vůbec nestojím) mohl hru zase vrátit zpět (GTA5, Stardew Valley, Kingdoms and Castles atd.). U D2 ale nic nemám a nechci riskovat, že něco pořídím a češtinu nerozchodím.

Díky.

Tu staženou mám, je to poslední verze 2.0 final z 11.11.2017. Přesto lidi všude možně píšou o problémech, že poslední verze češtiny je na verzi hry 1.77.0.22. A hra je prý už ve verzi 1.77.5.0, která je prý s češtinou nekompatibilní. Poslední příspěvek v diskuzi na prekladyher.eu: z 1.11., prý to rozchodil.

Ověřit to nemám jak, protože hru nemám a pokud budu vědět, že čeština nefunguje, ani ji pořizovat nebudu :)

Tobě na Steamu čeština funguje?

Nejprve jsem zkusil tu diakritickou verzi, hra se spustila, ale škubalo se to už i v menu. Level se načítal minuty, tak jsem se na to vykašlal a přemazal to verzí bez dia.

No… bez dia… oni tam některá písmenka požívají, například dlouhé í. Vypadá to IMHO hrozně divně, proč to nenechají úplně bez dia, nevím. Slova jako "prístaviste".

off topic:
Co je to za stránky (neznám), už jsi tam někdy něco kupoval?
Jako ne, že bych měl čas hrát něco nového :)), ale třeba Mafia 3 nebo tebou zmiňovaný Dishonored 2 za 10$ zní docela k světu.

A ještě jedna věc, nezjišťoval jsem, ale třeba první Dishonored byl si myslím rozdělen na ROW a RU verze s regionálním lockem, neplatí to třeba i u tohoto dílu?

Ja do toho asi jeste nepujdu, ale na Steamu je Dishonored 2 za 13,9E, takze ne o moc draz a jsou tam i packy pomoci, kterych to muze vyjit jeste levneji, pokud clovek nema Prey nebo datadisk ke dvojce.

Kazdopadne je dobre vedet, ze cestina funguje.

Jsme stejne jeste nehral jednicku, ale myslim, ze oba dily by mohly byt dost vhodne hry pro me.