Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam me vytaci do nepricetnosti

Nastavim, ze chci bejt po spusteni v seznamu pratel offline, ale Steam na me sere a ignoruje to. Takze furt musim debilni posrany pratele vypinat.

Jak to mate vy?
Změna kategorie, původně: PC hry
Pokec, nic víc. (Kurt)

No jo no, se smejete, ale fakt nechapu proc to Steam musi cpat nasilim, aby clovek byl online. Ja par pratel na Steamu mam, ale nechci aby mi psali, kdyz zrovna neco delam nebo proste na ne nemam naladu. Samozrejme po kazde se Steam nastavi do onlinu, ja si toho nevsimnu nebo proste zapomenu, ze je treba nastavit offline a pratele obzvlast jeden hned pise. Nechci mu na jednu stranu rikat, ze nechci aby mi psal, zase na druhou stranu budu radsi, kdyz me neuvidi a budu mit pokoj.

Driv to bylo v pohode, ale ted jak zacal Steam delat z toho ten chatovaci program a hroznou konkurenci Discordu, tak to zacinaji prehanet, jeste z toho udelaji casem dalsi socialni dit jako Facebook a to myslim, ze jeden staci ne?

dá se nastavit možnost Neviditelný - což se chová jako offline, ale v konverzaci normálně vidíš přátele a co hrají, potom Offline - seznam přátel není dostupný a nepočítaly se mi hodiny odehraných her a ještě Nepřitomen a Nerušit což jsou asi jen statusy u tvého nicku v konverzaci... jinak steam by si to měl pamatovat poslední nastavení, nebo se dá nastavit ať tě háže automaticky do offlinu po spuštění v konverzaci

potom má steam ještě full-offline mód a se nemusí přihlašovat nikam jen myslím to funguje jeden týden než musíš relog

S tím má právě problém, protože ty jeho přátele (známý) nechce urazit, tak tohle nemůže udělat, protože toho by si nejspíše všimli. Lepší by bylo kdyby se na steamu přejmenoval a doufal, že si toho nikdo nevšimne a dají mu pokoj, popřípadě by mohl někomu odepsat, že tam teď nesedí on, ale někdo z rodiny nebo nějaký jiný známý. V případě, že by někdo pořád otravoval, tak by docházelo k recidivě nebo by mohl napsat, že už to není jeho účet, že ho má propůjčený někdo jiný, ale kdyby Redmax něco potřeboval od nich, tak může napsat, že výjimečně ho tam ještě zastihnou, ale spíš ať počkají až první napíše on. Problém vyřešen.

Sice je to jednodušší dát si offline, ale pokud jsou to přátelé, kteří ti píšou celkem často, tak i to se jim může velice rychle zdát celkem divné a podezřelé, že nebudeš vůbec online a navíc si můžou brzy všimnout toho, že se vždy při startu steamu hned hodiš do offlinu. Holt pokud chceš to přátelství udržet, tak chce pro to aspoň to minimum udělat. Tím nemyslím to házení se do offlinu, ale udělat to trochu mazaně.

A to jsem vam vypravel jak sel kamos po ulici a potkal znamyho?

Kamos: Ahoj.
Znamej: Nic a sel dal.
Kamos: Haloo, ahoj, jak se mas? Jsme se dlouho nevideli.
Znamej urazene: Zdar, podivej me je to jedno, kdyz me nechces za kamarada, tak mi to klidne muzes rict do oci!
Kamos prekvapene: Coze? Proc bych te nechtel za kamose?
Znamej furt urazene: Uz pred ctvrt rokem jsem ti posilal pratelstvi na facebooku a doted jsi mi ho nepotvrdil.

:-D

Proste mej rozum, preci nemuzu kamose vykopnout z pratel na Steamu, dyt by na me do konce zivota nepromluvil. :-)

Možná zjistil, že hry co teď vycházejí, tak nestojí za nic a ty staré už si online leckdy nezahraje minimálně z toho důvodu, že už se moc nehrají a když se hrají, tak tam už moc hráčů není případně tam jsou úpravy, které tu původní hru kazí. Tak se tady potřebuje s náma o to neštěstí podělit. Má to o to horší, že dříve hry moc nehrál, takže teď už může najít mnohdy jen staré gameplaye na youtube a zahrát by si mohl jen kdyby uspořádal lanparty. Tohle mi vadí u Black Ops 1, kde najdu akorát tak německý server s TDM, ale já bych chtěl hrát DM (FFA) jako u každýho cod. A taky mi vadí, že se tam už dávno nehraje Wager Match něco jako v Black ops 2 party mix.

Úplne nerozumiem aký problém presne riešiš. Ja keď zrovna nič nehrám alebo robím na kompe niečo iné, tak mám nastavené "invisible" (miesto offline módu alebo kompletného odhlásenia sa zo steamu) a toto nastavenie si steam pamätá aj vždy po reštarte pc, ešte sa mi nestalo, že by to bolo inak. Ale možno je to tým, že sa nikdy zo steamu celkom neodhlasujem..

Zjistil jsem, ze to nedela porad, ale po kazde aktualizaci.

A dela to tak i vam vsem ostatnim, jen jste si toho nevsimli.

Zjistil jsem, ze je to "normalni", proste klasika Steam spousta hovadin, ale nic nedoprogramujou poradne, joudove. :!:

Znacim vyreseno, ikdyz to neni vyreseno, ale protoze se s tim nic delat neda.