Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam me vytaci do nepricetnosti

Nastavim, ze chci bejt po spusteni v seznamu pratel offline, ale Steam na me sere a ignoruje to. Takze furt musim debilni posrany pratele vypinat.

Jak to mate vy?
Změna kategorie, původně: PC hry
Pokec, nic víc. (Kurt)

Zjistil jsem, ze to nedela porad, ale po kazde aktualizaci.

A dela to tak i vam vsem ostatnim, jen jste si toho nevsimli.

Zjistil jsem, ze je to "normalni", proste klasika Steam spousta hovadin, ale nic nedoprogramujou poradne, joudove. :!:

Znacim vyreseno, ikdyz to neni vyreseno, ale protoze se s tim nic delat neda.