Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra o autech.

Zdravím, je nějaká hra o autech která má třeba otevřený svět? prostě zvolím auto, a mohu si i udělat tuning a jezdit po městě existuje nějaká taková hra? Na steamu mám Euro truck simulator ale to mě moc nebere. Spíše abych měl takový free roam, mohl i řadit a tak podobně. Tak děkuji za odpovědi.

Nejlepsi autohra s openworld je jednoznacne Mafia 1: Extremni jizda, na to jsi asi zapomnel? ;-)

Jinak mne TDU bavilo chvili, nakoupil jsem par satecku a parkrat se hodil pred zrcadlem do gala a pak jsem si rekl, ze je to pekna blbost a prestal jsem to hrat. Na dnesni dobu ani grafika neobstoji. Nevim, jestli je nejakej pokrok v TDU2, ale radeji to asi zkouset nebudu.

Forzu bohuzel neznam, slysel jsem, ze je to famozni, ale ja bojkotuju Microsoft Store a jinde se k tomu nedostanu.

---

Need for Speed bylo vic dilu s open world, vsechny staly za nic, proste tomu bych se ja urcite vyhnul.

Trochu jsem premyslel o The Crew, ale radeji uprednostnim okruhove zavody, bojim se toho, ze by me to nakonec nebavilo stejne jako TDU.

Taky mám TDU2 na Steamu, dost dlouho jsem to nehrál.

Zas tak moc mě ty online funkce, hlavně ty komunitní nelákaly, abych vypnutí serverů oplakával. Co jsem se pokoušel online hrát, jak píšeš, funkčnost mizerná. Málokdy to šlo. Nakonec jsem hrál offline. Schválně, nainstaluju to na novém PC, zda to (vůbec) pojede. KOlikrát to nešlo spustit vůbec, ani offline, snažilo se to někam připojit..

Neuvědomuji si teď více technicky nekvalitně zpracovanou hru (nemyslím grafiku, ta je OK).

Info k TDU2:

Včera jsem to instaloval na novém PC/W10. Instalace ze Steamu, následně vyžaduje zadat s/n hry (nějaký pozůstatek Securom?), to je u hry na Steamu uvedeno. Poté se spustí TDU2/Atari launcher a stáhne asi gigabajtové update.

Zřídil jsem si offline účet a normálně hrál. Ve hře jsem následně aktivoval i online účet, se svými dřívějšími údaji, vše prošlo bez problémů. Přepnul jsem tedy účet a… problém, hra se načítá a načítá… minuty nic. Vypnout se to normálně nedá, musel jsem ze správce úloh. Další spuštění, bohužel tam visí to nastavení na online účet. Stejné bezvýsledné načítání… nechal jsem to několik minut a pak vyskočilo, že se momentálně nadá k serverům hry připojit a nabídlo mi to přepnutí na jiný/offline účet. Provedeno, vše opět funkční.

Takže je to jasné, v offlinu se hraje normálně, online nefunguje.

Ve firewallu jsem nastavil natvrdo povolené odchozí spojení pro exáč hry a update launcheru, jinak ten jejich klient hlásí uzavřený NAT.

A proc tu teda pises, ze ti online cast nefunguje? Problem prave je, ze jedinna spolehlive bezproblemova ochrana je ta steamovska, s tou jsem nemel nikdy zadny problem. Jakmile je tam jeste neco navic, tak to skoro vzdycky zlobi. Treba nutnost vypinat firewall, povolovat urcite porty, neobjevi se pole pro zadani serial, atd.
(Jasne, steamovska ochrana je zase jednoducha na prolomeni crackerama, ale to me jako platiciho nezajima, ja chci aby mi fungovalo to, za co jsem zaplatil a nemusel resit spoustu navaznych problemu.)