Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra o autech.

Zdravím, je nějaká hra o autech která má třeba otevřený svět? prostě zvolím auto, a mohu si i udělat tuning a jezdit po městě existuje nějaká taková hra? Na steamu mám Euro truck simulator ale to mě moc nebere. Spíše abych měl takový free roam, mohl i řadit a tak podobně. Tak děkuji za odpovědi.

Nejlepsi autohra s openworld je jednoznacne Mafia 1: Extremni jizda, na to jsi asi zapomnel? ;-)

Jinak mne TDU bavilo chvili, nakoupil jsem par satecku a parkrat se hodil pred zrcadlem do gala a pak jsem si rekl, ze je to pekna blbost a prestal jsem to hrat. Na dnesni dobu ani grafika neobstoji. Nevim, jestli je nejakej pokrok v TDU2, ale radeji to asi zkouset nebudu.

Forzu bohuzel neznam, slysel jsem, ze je to famozni, ale ja bojkotuju Microsoft Store a jinde se k tomu nedostanu.

---

Need for Speed bylo vic dilu s open world, vsechny staly za nic, proste tomu bych se ja urcite vyhnul.

Trochu jsem premyslel o The Crew, ale radeji uprednostnim okruhove zavody, bojim se toho, ze by me to nakonec nebavilo stejne jako TDU.