Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Info : Dohrejte FarCry 5 za 5 minut

Zdarec vlčáci !
• Zcela nahodou jsem padl na alternativni konec hry "FarCry 5", tak koho to zajma, tak bych se rad podelil.

• Hned na zacatku hry, kdy mate zmacknout tlacitko "A" a nasadit pouta tomu knezovy (otci Josephovy) tak nedelejte nic, za 2-3 minuty mu da serif ruce dolu a rekne "jdeme pryc, kdybys mu ty pouta dal, nevysli by jsme stejne zivy", nasledovne odchazi a hra končí, následují titulky. 5 minut hry, 70 Euro . Ale cekal jsem, ze by to mohlo alespon dat nedo oblokovat nejakou "trofej", nic to nedalo..

Řešení:

Vo FC4 to bolo to iste, ked si zostal sediet v sidle Mina na mieste, tiez hra skonci po videu za par minut, to je len taka sranda.

To jo? Dit to vyslo vcera tyjo :-)
• Ono, "Klobouk dolu" , ono to trkne samo, jestli to budes hrat, uvidis ze by te to taky napadlo "ze se neco stane" kdyz mu ty pouta nedas.
* On u toho jeste rika "nedavej mi je, jestli chcete prezit", nez sem si zapalil, uz byl konec hry, tak mi bylo jasne ze na to prijde nebo to zkusi vic lidi, ale rikas "TYDEN" se o tom vi ?! to je ojeb no. To je tak kdyz si clovek mysli ze konecne na neco dosel .. ale tak dik za info
.

Nestraš !
• Ale u FC5 steamovky je napsané, že hra může být aktivovaná jen 5x, nevíš co to znamenà ?

• Jako "Windows Inisider" (Beta tester pro ty imtimnější), jednou za mesíc resetuji celé (mé herní) PC, kde hra by šla jen 5x nainstalovat a KONEC šmitec adios ?
* Neco obdobneho se mi prihodilo na Origina se zavodni hrou "Shift", jednoho dne nainstaluji WIN, Origin, chci spustit hru a mrd "hru musite zakoupit, maximalni počet aktivaci byl ukoncen" ..

• Brzká budoucnost her a jejiho prodeje je snížení prodeje fyzických disku a budou jen digitalní kopie (do 3 let budou jen herni Netflix, jako to ma již dnes Microsoft Xbox gamme pas, nebo Origin EA" , omezit to na 5 aktivovaní mi připadne na začátek docela odvážné.

"hru musite zakoupit, maximalni počet aktivaci byl ukoncen"

Prosim to me zajima, co jsi delal? To sis to fakt podruhe koupil?

Ja se Originu vyhybam, ale kamos me do nej furt lame, tak ze bych mel silny argument proti.

Blby je, ze tu FIFA17 bez Origina nedam. :-/

Prosim to me zajima, co jsi delal? To sis to fakt podruhe koupil?

- Napsal jsem na "support" ze jsem menil zakladni desku, tak mi hru re-aktivovali.
- Origin, no, moc ho nemusim ale problém jsem mel jen s uvedenou zavodni hrou "Shift" (mozna tak jako Far Cry 5 pouziva pro aktivaci "Denuvo"). Jinak vylozene s origin problém nemam, i support je docela reaktivni, ktery jsem diky bohu pouzil jen parkrat.
* Ono, cim min tech klientu mam nainstalovanych, tim lip, takle clovek musi mit "Steam, Origin + instalace UPlay"

Blby je, ze tu FIFA17 bez Origina nedam.

- Nemas konsoli ? Tusim PS4 ?