Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Info : Dohrejte FarCry 5 za 5 minut

Zdarec vlčáci !
• Zcela nahodou jsem padl na alternativni konec hry "FarCry 5", tak koho to zajma, tak bych se rad podelil.

• Hned na zacatku hry, kdy mate zmacknout tlacitko "A" a nasadit pouta tomu knezovy (otci Josephovy) tak nedelejte nic, za 2-3 minuty mu da serif ruce dolu a rekne "jdeme pryc, kdybys mu ty pouta dal, nevysli by jsme stejne zivy", nasledovne odchazi a hra končí, následují titulky. 5 minut hry, 70 Euro . Ale cekal jsem, ze by to mohlo alespon dat nedo oblokovat nejakou "trofej", nic to nedalo..

Řešení:

Vo FC4 to bolo to iste, ked si zostal sediet v sidle Mina na mieste, tiez hra skonci po videu za par minut, to je len taka sranda.

To jo? Dit to vyslo vcera tyjo :-)
• Ono, "Klobouk dolu" , ono to trkne samo, jestli to budes hrat, uvidis ze by te to taky napadlo "ze se neco stane" kdyz mu ty pouta nedas.
* On u toho jeste rika "nedavej mi je, jestli chcete prezit", nez sem si zapalil, uz byl konec hry, tak mi bylo jasne ze na to prijde nebo to zkusi vic lidi, ale rikas "TYDEN" se o tom vi ?! to je ojeb no. To je tak kdyz si clovek mysli ze konecne na neco dosel .. ale tak dik za info
.