Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po spustení H1Z1 nenabeháva obraz

Dobrý deň, po spustení hry H1Z1 nenabehne obraz (obrazovka je na čierno), zvuk ide. Monitor mám 60/65Hz(môže to nejako súvisieť že po zapnutí hry obrazovka nenabehne?) Alebo by mohol byť problém niekde inde? :) Vopred vďaka za každú radu.. :)

Počítač by tu hru mal rozísť na stredných detailoch. Kolega čo ma slabší pc, ale má 75Hz monitor, tak mu tá hra ide v pohode. Tak preto sa pýtam či by to nemohlo byť niečo s monitorom že mi ide na 60/65Hz, a hra chce viacej Hz aby sa mohla zobraziť na obrazovke. Ak by to bolo naozaj tými Hz, tak by som zakúpil lepší monitor, a zišiel by sa už aj do budúcna. No ak to neni tými Hz tak aby som zbytočne nevyhodil peniaze len tak niekam.. :)

Očividně problém v nastavení H1Z1. Co máš vůbec za monitor? Jaké rozlišení? Když dáš na ploše prav.klik > rozlišení obrazovky > upřesnit nastavení > záložka monitor - co tam máš za Hz?

můžeš zkusit, pokud jedeš na fullHD rozl., příp. dosaď hodnoty které používáš.:

then open Gamedirectory

Open the File "UserOptions"

Change
FullscreenWidth=1920
FullscreenHeight=1080
WindowedWidth=1920
WindowedHeight=1080"

nebo

1. Set the monitor to 60Hz, and see if the game starts normally. If it does, then set it back to 75Hz and...

2. Go to SteamApps\common\H1Z1 and open UserOptions.ini then make sure vsync is on (VSync=1 under "Rendering"); alternatively, set FullscreenRefresh=75 under "Display"

You can also try running the game in windowed mode by setting Maximized=0 and Mode=Windowed plus whatever resolution you want (should be preferably under your monitor's maximum supported resolution, so you can actually move the window).

Make sure to back up the file before making changes, and save it after making them.

Používam 1024*768. Monitor mám belinea 1705 s1.(Nejaký už z tých starších..) Nastavené mám 60Hz
Hru mám nastavenú takto: mám niečo zmeniť ??
[Display]
FullscreenRefresh=0
FullscreenWindowedAllowTearing=0
Maximized=0
HDPixelPlus=1.000000
FullscreenWidth=1600
FullscreenHeight=1200
WindowedWidth=1366
WindowedHeight=768
Mode=Fullscreen
FullscreenMode=Fullscreen

[Rendering]
EffectsQuality=3
OverallQuality=3
TextureQuality=3
ShadowQuality=3
FloraQuality=3
RenderDistance=1500.000000
UseDepthOfField=0.000000
Gamma=0.000000
MaximumFPS=500
UseLod0a=0
Smoothing=0
SpeedTreeLOD=2
MaxLocalShadows=4
LightingQuality=1
FogShadowsEnable=1
ModelQuality=3
ParticleLOD=2
AO=1
InteriorLighting=1

[Controls]
CameraAutoAdjustment=1
ClickToMove=0
ClickToMoveRightButton=0
RailCamera=1
CameraType=1

[Sound]
Master=1.000000
SoundEffects=1.000000
UI=1.000000
Dialog=1.000000
MusicMaster=1.000000
MusicAmbient=1.000000
MusicEncounter=1.000000
VehicleDegradationVolume=1.000000
VehicleHitIndicator=1.000000

[AutoRefuse]
FriendInvitation=0
DuelInvitation=0
GuildInvitation=0
HideUi=1
TradeRequest=0
HousingInvitation=0
GroupInvitation=0

[Voice]
GuildVolume=50.000000
GroupVolume=50.000000

[UI]
HideNames=0
DiagnosticsHud=0

[General]
GamepadInvertLook=0
ReduceInputLag=0
Version=2
AutoDetectPerformanceSettings=2