Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po spustení H1Z1 nenabeháva obraz

Dobrý deň, po spustení hry H1Z1 nenabehne obraz (obrazovka je na čierno), zvuk ide. Monitor mám 60/65Hz(môže to nejako súvisieť že po zapnutí hry obrazovka nenabehne?) Alebo by mohol byť problém niekde inde? :) Vopred vďaka za každú radu.. :)

Počítač by tu hru mal rozísť na stredných detailoch. Kolega čo ma slabší pc, ale má 75Hz monitor, tak mu tá hra ide v pohode. Tak preto sa pýtam či by to nemohlo byť niečo s monitorom že mi ide na 60/65Hz, a hra chce viacej Hz aby sa mohla zobraziť na obrazovke. Ak by to bolo naozaj tými Hz, tak by som zakúpil lepší monitor, a zišiel by sa už aj do budúcna. No ak to neni tými Hz tak aby som zbytočne nevyhodil peniaze len tak niekam.. :)