Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA IV nefunguje ani na silnějším PC

Ahoj, nainstaloval jsem si GTA IV na počítač, který splňoval minimální i doporučené HW nároky, ale hra se mi prostě strašně seká. Nastavil jsem ted vše na MEDIUM, ale sekání pokračoval, i když jsem se prokazatelně vešel do toho ukazatele (takovej ten in-game "měřák"), který vám ukazuje, kolik máte dostupné paměti, nebo co to je... Když jsem měl vše na medium a s rozlišením 1600x900 (75hz) mě to ukazovalo nějakejch 403 / 489 ...takže mi tam ještě nějaká relativní rezerva zůstávala. Přesto sekání pokračovalo.
Byl jsem nucen snížit na LOW s vypnutejma stínama, sníženou view distance a s rozlišením 1024x768. Teď mi svítí nějakejch 287 / 489. Hra funguje, je hratelná, ale občas tam nějaký lag je.

Čím to může být? Podle všeho (a to včetně toho in-game "měřáku") by měla hra jít minimálně na MEDIUM.

Prosím poraďte

Jo, to je fakt - pardon :)

Stolní PC s Windows 10

Procesor: AMD A6-6310 APU
- 4 jádra
- Clockspeed: 1.8 GHz
- Turbo Speed: 2.4 GHz

Grafika: AMD Radeon R4 Graphics (integrovaná grafická karta)
- 1024 video RAM

Operační paměť: 4 GB RAM

No vidíte, tak to jsem docela šťastlivec :) děkuji za objasnění. Já jsem si teď ještě přečetl nějaké další články, trochu zapojil hlavu a došlo mi, že čím delší vykreslovací vzdálenost, tím je to složitější pro PC. Tak jsem si s tím nastavením trochu pohrál a hrát se to dá napohodu :)

Dávám uzavřeno.