Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení českých titulek do hry

Čau lidi. Mám hru v angličtině a z internetu stáhlé české titulky do ní. Bohužel se mi asi nedaří něco v instalaci, když je nainstaluju do složky s hrou, tak nefungují.... Nevíte, kam je přesně nainstalovat a kde by mohl být problém? Zatím se v tom moc nevyznám, ale 100% dělám něco špatně, protože ostatním fungují. Mám instalátor, který mi rovnou nabízí, kam na disku C: titulky vložit, ale nefunguje to. I když se to vloží jinam...už nevím kam. Dík moc

Nevím, co děláš špatně. Life is strange mám taky, Steam nemám v defaultní cestě (ale na E:\Hry\Steam..) a v logu ke hře mám poznámku, že instalace češtiny ze souboru "LiS_CZ_Build19_E1-5.exe" proběhla naprosto automaticky.

Ve hře čeština samozřejmě funguje. Zkontroluj Nastavení (settings?) - Nastavení jazyka a titulků (language and subtitles settings?) a tam Jazyk titulků (výchozí/default?) a Titulky (ano).