Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení českých titulek do hry

Čau lidi. Mám hru v angličtině a z internetu stáhlé české titulky do ní. Bohužel se mi asi nedaří něco v instalaci, když je nainstaluju do složky s hrou, tak nefungují.... Nevíte, kam je přesně nainstalovat a kde by mohl být problém? Zatím se v tom moc nevyznám, ale 100% dělám něco špatně, protože ostatním fungují. Mám instalátor, který mi rovnou nabízí, kam na disku C: titulky vložit, ale nefunguje to. I když se to vloží jinam...už nevím kam. Dík moc

Je to hra ze Steamu, titulky stáhlý myslim taky - Life is strange. Titulky vkládám přes instalátor, který má už předvolenou cestu k uložení, ale když se nainstalují, tak se stejně nenačtou. Asi se to má vložit ještě trošku jinam, ale nevím přesně kam.

Nevím, co děláš špatně. Life is strange mám taky, Steam nemám v defaultní cestě (ale na E:\Hry\Steam..) a v logu ke hře mám poznámku, že instalace češtiny ze souboru "LiS_CZ_Build19_E1-5.exe" proběhla naprosto automaticky.

Ve hře čeština samozřejmě funguje. Zkontroluj Nastavení (settings?) - Nastavení jazyka a titulků (language and subtitles settings?) a tam Jazyk titulků (výchozí/default?) a Titulky (ano).