Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Léčení ve hrách, který systém preferujete?

Který systém léčení ve hrách vám nejvíce vyhovuje?

1) Sbírání lékárniček, které se po sebrání ihned aktivují (tedy doplní se zdraví)
2) Sbírání lékárniček, které se uchovají do inventáře, aby si je hráč mohl aktivovat dle své potřeby.
3) Plný autoheal (tedy i pokud jsem zraněn na 1% zdraví, tak díky ah se uzdravím zpátky na 100%)
4) Částečný autoheal - kdy se mi obnoví jen část zdraví, pokud chci mít opět 100% musím sbírat i lékárničky.
5) Jiné (pro inspiraci - meditace v zaklínači, spánek v GTA apod - rozepište v komentářích).
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Zalezi na hre. Pokud muzu kdykoli ukladat/loudit, tak nema jakekoli leceni smysl, cokoliv se da udelat proste pres save-whoring. Nejhorsi je asi takova CoD klasika - bezim bezim, tank mi streli do ksichtu, na tri vterinky si lehnu do travy a bezim dal v plne sile, streli me sniper mezi oci, na tri vteriny si sednu a bezim dal. Dalsi otresny system jsou uzdravovaci itemy, ktere muzu spamovat dle libosti (pokud me neco nesunda na jednu ranu, tak je to jednoduse nesmrtelnost) - zname treba ze skyrimu, kdy behem boje neni problem sezrat 100 chlebu a 200 sejru.

Povedeny je Dark Souls, Shadow Warrior (reboot 2013) ci obdobne ve Farcry kdy se castecne muzu uzdravit sam ale neni to automaticky a na full, z poslednich asi Doom (ikdyz i tam se to dalo nacombit do eazy modu i v ultranightmare).