Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC Blackflag a Rogue

Cus,

hrali jste to. Oni na to maji na Ubi slevu a ty lode vypadaji zajimave, tak nevim, hlavne aby se to dobre ovladalo. Jstou ty hry porad jako puvodni AC nebo treba i lepsi?

Jak je to s cestinou k temhle novym hram, jsou amaterske titulky? (Ve hre jsem koukal, ze cz asi neni.)

Mam dotaz, nevim jestli presne na tebe ale urcite do fora, proste nekoho, kdo ma AC zmaknute.

Spis teoreticky, kdybych se k tomu nekdy "probojoval".

Jake jsou dily:

Assassin's Creed: Unity a Assassins Creed: Syndicate?

Syndicate nema cenu porizovat ted, kdyz porad stoji dost penez a ja se k nemu pocitam nedostanu driv nez za dva roky, ale na to Unity jsem slysel, ze je to oproti ostatnim dilum serie hodne spatne. Je to pravda?

Dohrál jsem oba dva díly a kdybych to měl shrnout, tak asi takhle: Kvůli příběhu to hrát nebudeš. Je to klišé, repetetivní nuda, málo inovace, spíše posun k horšímu. Ale jediné, proč jsem u toho strávil možná tak kolem 50 hodin času u každého dílu bylo zpracování té doby!

Unity - Paříž v době francouzské revoluce, nádherně zpracována, opravdu lahůdka jen tak se procházet a pozorovat frmol běžného života, zpracování významných historických budov, ale i obyčejných chudých chatrčí a baráčků, taveren a dalších objektů je ohromující. Navíc si člověk o každé významné události, památce může přečíst v menu kratší pojednání a ledaco se dozví. Atmosféra ulic, chování lidí od nejrůznějších pouličních rvaček, pitek až po obří demonstrace a ničení královského majetku je třešničkou na dortu.

Syndicate - Viktoriánská Anglie, industriální město, parní stroje a lokomotivy - lahůdka, jakbysmet. Rozhodně stojí za si tyto dva díly zahrát, pokud tě baví historie, stará doba, architektura. Pokud to chceš jen hrát kvůli příběhu, hratelnosti, nedejbože kvůli tomu, že čekáš nějaký posun v herních mechanikách od předešlých dílů, tak rozhodně nedoporučuji.