Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AC Blackflag a Rogue

Cus,

hrali jste to. Oni na to maji na Ubi slevu a ty lode vypadaji zajimave, tak nevim, hlavne aby se to dobre ovladalo. Jstou ty hry porad jako puvodni AC nebo treba i lepsi?

Jak je to s cestinou k temhle novym hram, jsou amaterske titulky? (Ve hre jsem koukal, ze cz asi neni.)

Mam dotaz, nevim jestli presne na tebe ale urcite do fora, proste nekoho, kdo ma AC zmaknute.

Spis teoreticky, kdybych se k tomu nekdy "probojoval".

Jake jsou dily:

Assassin's Creed: Unity a Assassins Creed: Syndicate?

Syndicate nema cenu porizovat ted, kdyz porad stoji dost penez a ja se k nemu pocitam nedostanu driv nez za dva roky, ale na to Unity jsem slysel, ze je to oproti ostatnim dilum serie hodne spatne. Je to pravda?