Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 4 locknutý na 60fps

Neviem prečo ale lockol sa mi na 60 fps. Je to síce dosť ale predtým som mal aj do 80. Teraz nech robím čo chcem ďalej ako 60 ma to nepustí dokonca to niekedy padá a to aj na low detailoch. Nevedeli by ste mi poradiť ako ten lock zrušiť lebo je to dosť obmedzujúce.

Otevři ve hře konzoli klávesou "vlnovky" (nad tabulátorem) a napiš: "Render.DrawScreenInfo 1", tam si můžeš ověřit, zda máš zapnutou nebo vypnutou vertikální synchronizaci, případně ještě můžeš použít příkaz "GameTime.MaxVariableFps 200" (těch 200 je jen jako příklad, je to myslím default hodnota). FPS zobrazíš příkazem "PerfOverlay.DrawFps 1".