Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno F1 2010-2015

Na Gamesplanet ve sleve tento vikend.

Ktery rocnik je nejlepsi z pohledu hrace, ktery si chce obcas zajezdit a nutne nehleda zadnou realnou simulaci?

Jasně, proto to uvádím. Já osobně simulační model jízdy nemám rád, nemíním se tím trápit, vyhovuje mi arkádové ježdění (ve stylu GTA San Andreas).

Čistokrevná simulace + volant/gamepad > možná se ani nerozjedu a pokud ano, v tříkolovém závodě dokončím první kolo spolu s ostatním, kteří končí celý závod ;-)

Na The Crew mě baví hlavně ta rozlehlost herního světa. A vůbec by mi nevadilo, kdyby byla ještě mnohem rozsáhlejší (modely měst i plocha jako celek). A kdyby přidali podrobný Pittsburgh (ten bych si snad koupil i jako DLC za plnou cenu v den vydání).

v tříkolovém závodě dokončím první kolo spolu s ostatním, kteří končí celý závod

Jsem na tom podobne, sice mam i levny Genius volat s pedalama, ale akorat se mi na nej prasi, radsi hraju na klavesnici, takze od autoher ocekavam, ze budou v nastaveni ruzni pomocnici, automaticka prevodovka atp.